22 września 2023 (Piątek)
H Panna
(24.08 - 22.09)
Black Week
Sortuj wg: Data | Nazwa

Black Week 2023

20 listopada (poniedziałek) - 26 listopada (niedziela) Już za: +58 dni

W Polsce i na świecie ogromną popularnością cieszy się Black Friday, czyli święto wyprzedaży. Wielu sprzedawców postanowiło pójść o krok dalej, organizując Black Week

Black Week to siedem listopadowych dni, wypełnionych specjalnymi ofertami, rabatami i promocjami. Święto startuje najczęściej już w poniedziałek w tygodniu, w którym przypada Święto Dziękczynienia. Jest to jednak data umowna - niektóre sklepy rozpoczynają Black Week później, np. w środę i zahaczają nim o inne święto wyprzedaży - Cyber Monday

W sklepach stacjonarnych Black Week przybiera często formę Black Weekendu. Wówczas przeceny trwają od piątku do niedzieli. 

Czarny Tydzień to idealny czas na zakup świątecznych prezentów - książki, biżuteria czy odzież osiągają wówczas rekordowo niskie ceny. Większość sklepów oferuje zniżki sięgające 20-50%, jednak zdarzają się promocje, pozwalające zaoszczędzić jeszcze więcej pieniędzy. 

Badania wykazują, że w trakcie Czarnego Tygodnia konsumenci najchętniej zakupują elektronikę oraz produkty tzw. luksusowych marek, na które nie mogliby sobie pozwolić w regularnych cenach. 

Polub ten artykuł:

Black Week 2023 opinie

7×1 =