22 września 2021 (Środa)
H Panna
(24.08 - 22.09)
Black Week
Sortuj wg: Data | Nazwa

Black Week 2021

22 listopada (poniedziałek) - 28 listopada (niedziela) Już za: +60 dni
Kiedy przypada Black Week w kolejnych latach:
  • Black Week 2022r. przypada 21 listopada (poniedziałek) - 27 listopada (niedziela)
  • Black Week 2023r. przypada 20 listopada (poniedziałek) - 26 listopada (niedziela)

W Polsce i na świecie ogromną popularnością cieszy się Black Friday, czyli święto wyprzedaży. Wielu sprzedawców postanowiło pójść o krok dalej, organizując Black Week

Black Week to siedem listopadowych dni, wypełnionych specjalnymi ofertami, rabatami i promocjami. Święto startuje najczęściej już w poniedziałek w tygodniu, w którym przypada Święto Dziękczynienia. Jest to jednak data umowna - niektóre sklepy rozpoczynają Black Week później, np. w środę i zahaczają nim o inne święto wyprzedaży - Cyber Monday

W sklepach stacjonarnych Black Week przybiera często formę Black Weekendu. Wówczas przeceny trwają od piątku do niedzieli. 

Czarny Tydzień to idealny czas na zakup świątecznych prezentów - książki, biżuteria czy odzież osiągają wówczas rekordowo niskie ceny. Większość sklepów oferuje zniżki sięgające 20-50%, jednak zdarzają się promocje, pozwalające zaoszczędzić jeszcze więcej pieniędzy. 

Badania wykazują, że w trakcie Czarnego Tygodnia konsumenci najchętniej zakupują elektronikę oraz produkty tzw. luksusowych marek, na które nie mogliby sobie pozwolić w regularnych cenach. 

Polub ten artykuł: