27 czerwca 2022 (Poniedziałek)
F Rak
(22.06 - 22.07)
10. rocznica ślubu

Życzenia z okazji 10. rocznicy ślubu

W 10. rocznicę ślubu! życzymy Wam, aby płomień Waszej miłości nigdy nie słabnął, a Wasze dzieci chowały się szczęśliwie w jego cieple i blasku.

W 10. rocznicę ślubu! życzymy Wam, aby płomień Waszej miłości nigdy nie słabnął, a Wasze dzieci chowały się szczęśliwie w jego cieple i blasku.

W tak pięknym dniu,
jakim jest 10. Rocznica Waszego Ślubu,
życzymy Wam wszelkiej pomyślności,
pociechy z dzieci i wnuków
oraz doczekania w dostatku i zdrowiu
Złotych Godów

W tak pięknym dniu, jakim jest 10. Rocznica Waszego Ślubu, życzymy Wam wszelkiej pomyślności, pociechy z dzieci i wnuków oraz doczekania w dostatku i zdrowiu Złotych Godów

Wszystko, co tylko miłe na świecie,
Wszystko, co tylko pomyślność wróży,
Niech się wam w jedno ogniwo splecie
I będzie szczęściem w życia podróży!

Płynące prosto z serca życzenia na dalsze lata małżeństwa w dniu 10. rocznicy ślubu składają...

Wszystko, co tylko miłe na świecie, Wszystko, co tylko pomyślność wróży, Niech się wam w jedno ogniwo splecie I będzie szczęściem w życia podróży! Płynące prosto z serca życzenia na dalsze lata małżeństwa w dniu 10. rocznicy ślubu składają...

Z okazji 10. Rocznicy Ślubu życzymy Wam, Kochani:
miłości przez duże „M”,
wzajemnej życzliwości,
wyrozumiałości
i szczęścia na dalszej drodze wspólnego życia.

Z okazji 10. Rocznicy Ślubu życzymy Wam, Kochani: miłości przez duże „M”, wzajemnej życzliwości, wyrozumiałości i szczęścia na dalszej drodze wspólnego życia.

Bądźcie dla siebie i ziarnem pieprzu i szczyptą soli. I tym co raduje i tym co boli. Cały czas razem, w miłości rozkwicie. Gdy ku jesieni skieruje Was życie.

Wszystkiego, co najpiękniejsze z okazji 10. rocznicy ślubu życzą ...

Bądźcie dla siebie i ziarnem pieprzu i szczyptą soli. I tym co raduje i tym co boli. Cały czas razem, w miłości rozkwicie. Gdy ku jesieni skieruje Was życie. Wszystkiego, co najpiękniejsze z okazji 10. rocznicy ślubu życzą ...

Niech Wam gwiazda pomyślności nigdy nie zagaśnie,
niechaj blaskiem szczęścia świeci coraz jaśniej.
Najlepsze życzenia z okazji 10. Rocznicy Ślubu! Niechaj Wasza miłość ogrzewa blaskiem wszystkich wokół. 

Niech Wam gwiazda pomyślności nigdy nie zagaśnie, niechaj blaskiem szczęścia świeci coraz jaśniej. Najlepsze życzenia z okazji 10. Rocznicy Ślubu! Niechaj Wasza miłość ogrzewa blaskiem wszystkich wokół. 

Kochani, życzymy Wam, aby dzień Waszej 10. rocznicy ślubu był wesoły i uroczysty. Spędźcie go w gronie rodzinnym i uczcijcie z wielką radością. Niech w Waszych sercach wiecznie panuje miłość.


Spełnienia marzeń oraz dotarcia do najtrudniejszych celów na dalsze lata małżeństwa! 

Kochani, życzymy Wam, aby dzień Waszej 10. rocznicy ślubu był wesoły i uroczysty. Spędźcie go w gronie rodzinnym i uczcijcie z wielką radością. Niech w Waszych sercach wiecznie panuje miłość. Spełnienia marzeń oraz dotarcia do najtrudniejszych celów na dalsze lata małżeństwa! 

Dzisiaj cudowny dzień przed Wami,
co prawda kolejne 10 lata za nami,
ale Wy przeżyliście je w pięknej miłości,
bez konfliktów, bez trudności i bez złości.
Niech każdy następny rok takim samym będzie,
a miłość będzie unosić się w powietrzu
i w Waszych sercach – wszędzie. 

Dzisiaj cudowny dzień przed Wami, co prawda kolejne 10 lata za nami, ale Wy przeżyliście je w pięknej miłości, bez konfliktów, bez trudności i bez złości. Niech każdy następny rok takim samym będzie, a miłość będzie unosić się w powietrzu i w Waszych sercach – wszędzie. 

Pamięć szczęśliwych minionych dni, jak perła w koronie życia lśni, łaska Boża niech dzień jubileuszu opromieni, a błogosławieństwo Boże każdy smutek w radość zmieni!

W dniu 10. rocznicy ślubu życzymy Wam, aby dobry Bóg miał Was w opiece i błogosławił Wam na dalsze lata małżeństwa. 

Pamięć szczęśliwych minionych dni, jak perła w koronie życia lśni, łaska Boża niech dzień jubileuszu opromieni, a błogosławieństwo Boże każdy smutek w radość zmieni! W dniu 10. rocznicy ślubu życzymy Wam, aby dobry Bóg miał Was w opiece i błogosławił Wam na dalsze lata małżeństwa. 
Załaduj więcej

10. Rocznica Ślubu to ważna chwila,
niech będzie dla Was bardzo miła.
Pragnę więc złożyć szczere życzenia:
miłości, zdrowia i powodzenia.
A każdy rok razem spędzony
niech będzie piękny i wymarzony.

10. Rocznica Ślubu to ważna chwila, niech będzie dla Was bardzo miła. Pragnę więc złożyć szczere życzenia: miłości, zdrowia i powodzenia. A każdy rok razem spędzony niech będzie piękny i wymarzony.

Jak ten czas szybko i nieubłaganie leci, 10 lat temu ślubowaliście, dziś macie dzieci. Wszystkiego najlepszego z okazji okrągłej rocznicy!

Jak ten czas szybko i nieubłaganie leci, 10 lat temu ślubowaliście, dziś macie dzieci. Wszystkiego najlepszego z okazji okrągłej rocznicy!

W tym cudownym dniu pragnę życzyć Wam z całego serca: wielu radosnych chwil i nieco szaleństwa, tak, byście w każdym momencie swojego życia mogli stwierdzić: „Tak, chcę więcej”.

Przesyłamy najserdeczniejsze życzenia z okazji 10. Rocznicy Ślubu.

W tym cudownym dniu pragnę życzyć Wam z całego serca: wielu radosnych chwil i nieco szaleństwa, tak, byście w każdym momencie swojego życia mogli stwierdzić: „Tak, chcę więcej”. Przesyłamy najserdeczniejsze życzenia z okazji 10. Rocznicy Ślubu.

Kochani, z okazji dziesiątej rocznicy ślubu życzymy Wam, byście nigdy nie zatracili tego porozumienia, miłości i radości z bycia ze sobą. Niech Wasza miłość trwa na wieki!

Kochani, z okazji dziesiątej rocznicy ślubu życzymy Wam, byście nigdy nie zatracili tego porozumienia, miłości i radości z bycia ze sobą. Niech Wasza miłość trwa na wieki!

Drodzy Jubilaci. Z okazji tak pięknej, dziesiątej rocznicy ślubu, składamy serdeczne życzenia. Długich lat życia w zdrowiu, pogody ducha i doczekania się kolejnych jubileuszy. Błogosławieństwa Bożego i opieki Aniołów Stróżów.

Drodzy Jubilaci. Z okazji tak pięknej, dziesiątej rocznicy ślubu, składamy serdeczne życzenia. Długich lat życia w zdrowiu, pogody ducha i doczekania się kolejnych jubileuszy. Błogosławieństwa Bożego i opieki Aniołów Stróżów.

Dziś obchodzicie cynowe gody,
niech w Waszym domu nie zabraknie nigdy miłości i zgody.

Dziś obchodzicie cynowe gody, niech w Waszym domu nie zabraknie nigdy miłości i zgody.

To wasza 10 rocznica.
Może być szczególną okazją do tego,
by się zatrzymać i spojrzeć wstecz na to,
co osiągnęliście w ciągu waszego małżeństwa.
Jest to czas zarezerwowany na wspomnienia radosnych chwil
oraz rozwiązanych problemów.
To czas na podziękowanie Bogu,
za rozwój Waszej miłości
i trwałości waszego małżeństwa.

To wasza 10 rocznica. Może być szczególną okazją do tego, by się zatrzymać i spojrzeć wstecz na to, co osiągnęliście w ciągu waszego małżeństwa. Jest to czas zarezerwowany na wspomnienia radosnych chwil oraz rozwiązanych problemów. To czas na podziękowanie Bogu, za rozwój Waszej miłości i trwałości waszego małżeństwa.

Jak ten czas szybko leci,
Życzę Wam gromadkę dzieci!
Już 10 lat minęło od dnia,
w którym przysięgaliście sobie miłość do grobowej deski, Niech Wasze życie będzie pełne miłości, trochę humoru i trochę groteski.
Bądźcie razem wciąż szczęśliwi,
Nadal tak kochani i tak prawdziwi

Jak ten czas szybko leci, Życzę Wam gromadkę dzieci! Już 10 lat minęło od dnia, w którym przysięgaliście sobie miłość do grobowej deski, Niech Wasze życie będzie pełne miłości, trochę humoru i trochę groteski. Bądźcie razem wciąż szczęśliwi, Nadal tak kochani i tak prawdziwi

Choć macie za sobą już dużo wspomnień i wspólnych dni,
Choć przeżyliście już nie jedną kłótnię i nie jedno godzenie,
Choć przyzwyczailiście się już, że żyjecie razem,
To nigdy się sobą nie nudzicie, nigdy nie macie siebie dość i to jest piękne.

Z głębi serca życzę Wam, by kolejne lata upływały trochę wolniej niż te 10 lat, które żyjcie już z obrączką na palcu.

Choć macie za sobą już dużo wspomnień i wspólnych dni, Choć przeżyliście już nie jedną kłótnię i nie jedno godzenie, Choć przyzwyczailiście się już, że żyjecie razem, To nigdy się sobą nie nudzicie, nigdy nie macie siebie dość i to jest piękne. Z głębi serca życzę Wam, by kolejne lata upływały trochę wolniej niż te 10 lat, które żyjcie już z obrączką na palcu.

Kartki na rocznicę ślubu