6 października 2022 (Czwartek)
I Waga
(23.09 - 22.10)
Dla policjantów

Życzenia dla policjantów

Szanowni Policjanci, szanowne Policjantki!

w tym szczególnym dniu Święta Policji pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia zdrowiu, pomyślności i wielu sukcesów zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Z całego serca dziękujemy Wam za całoroczny trud i poświęcenie. 

Z najlepszymi życzeniami

....

Szanowni Policjanci, szanowne Policjantki!w tym szczególnym dniu Święta Policji pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia zdrowiu, pomyślności i wielu sukcesów zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Z całego serca dziękujemy Wam za całoroczny trud i poświęcenie. Z najlepszymi życzeniami....

Drogi...

w dniu Święta Policji chciałbym złożyć Ci najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pomyślności i wielu sukcesów Jestem zaszczycony, że tak odważny i oddany służbie człowiek jest moim przyjacielem. Wszystkiego, najlepszego!

Drogi...w dniu Święta Policji chciałbym złożyć Ci najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pomyślności i wielu sukcesów Jestem zaszczycony, że tak odważny i oddany służbie człowiek jest moim przyjacielem. Wszystkiego, najlepszego!

Drogi Komendancie!

z okazji Święta Policji życzymy:

zespołu pracowitego, sukcesu wielkiego, stresów niewielu, pieniędzy w portfelu, dużo zdrowia i radości, samych w życiu przyjemności, chwil pośród bliskich i spełnienia marzeń wszystkich.

Z najlepszymi życzeniami - pracownicy. 

Drogi Komendancie!z okazji Święta Policji życzymy:zespołu pracowitego, sukcesu wielkiego, stresów niewielu, pieniędzy w portfelu, dużo zdrowia i radości, samych w życiu przyjemności, chwil pośród bliskich i spełnienia marzeń wszystkich.Z najlepszymi życzeniami - pracownicy. 

Drogi Komendancie, 

Życzę bezproblemowych początków i szczęśliwych zakończeń wszelkich inicjatyw, których będzie się Pan podejmował. Wszystkiego, co najlepsze z okazji Święta Policjantów!

Drogi Komendancie, Życzę bezproblemowych początków i szczęśliwych zakończeń wszelkich inicjatyw, których będzie się Pan podejmował. Wszystkiego, co najlepsze z okazji Święta Policjantów!

Święto Policji to szczególna okazja do złożenia podziękowania wszystkim Policjantom i Policjantkom. Wasza pełna poświęcenia służba zasługuje na najwyższe wyrazy uznania. Wszystkiego dobrego!

Święto Policji to szczególna okazja do złożenia podziękowania wszystkim Policjantom i Policjantkom. Wasza pełna poświęcenia służba zasługuje na najwyższe wyrazy uznania. Wszystkiego dobrego!

Kochana...! 

Dziś Twoje święto - święto wszystkich policjantek! Z tej okazji przesyłam Ci bukiet najserdeczniejszych życzeń i podziękowań za trud i poświęcenie, które wkładasz w swoją pracę. Każdego dnia udowadniasz, że są na świecie dobrzy ludzie. Sto lat!

Kochana...! Dziś Twoje święto - święto wszystkich policjantek! Z tej okazji przesyłam Ci bukiet najserdeczniejszych życzeń i podziękowań za trud i poświęcenie, które wkładasz w swoją pracę. Każdego dnia udowadniasz, że są na świecie dobrzy ludzie. Sto lat!

Obchodzimy dzisiaj Święto Policji. Z tej okazji pragniemy złożyć najserdeczniejsze podziękowania wszystkim funkcjonariuszom i pracownikom Policji. Wysoko cenimy sobie Państwa pracę oraz doceniamy odwagę, którą wykazują się Państwo każdego dnia. Życzymy przede wszystkim bezpieczeństwa oraz wielu sukcesów zawodowych.

Z najlepszymi życzeniami 

Gmina...

Obchodzimy dzisiaj Święto Policji. Z tej okazji pragniemy złożyć najserdeczniejsze podziękowania wszystkim funkcjonariuszom i pracownikom Policji. Wysoko cenimy sobie Państwa pracę oraz doceniamy odwagę, którą wykazują się Państwo każdego dnia. Życzymy przede wszystkim bezpieczeństwa oraz wielu sukcesów zawodowych.Z najlepszymi życzeniami Gmina...

Drogi/Droga... (imię policjanta/policjantki)

24 lipca to wyjątkowy dzień dla wszystkich pracowników policji. Z całego serca życzę Ci spokojnej służby oraz satysfakcji płynącej z dobrze spełnianego obowiązku. Jesteś dla mnie wzorem do naśladowania. Wszystkiego najlepszego z okazji Twojego święta!

Drogi/Droga... (imię policjanta/policjantki)24 lipca to wyjątkowy dzień dla wszystkich pracowników policji. Z całego serca życzę Ci spokojnej służby oraz satysfakcji płynącej z dobrze spełnianego obowiązku. Jesteś dla mnie wzorem do naśladowania. Wszystkiego najlepszego z okazji Twojego święta!