17 kwietnia 2024 (Środa)
C Baran
(21.03 - 19.04)
Dla policjantów

Życzenia dla policjantów

Życzenia dla policjantów

Szanowni Policjanci, szanowne Policjantki!

w tym szczególnym dniu Święta Policji pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia zdrowiu, pomyślności i wielu sukcesów zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Z całego serca dziękujemy Wam za całoroczny trud i poświęcenie. 

Z najlepszymi życzeniami

....

Szanowni Policjanci, szanowne Policjantki!w tym szczególnym dniu Święta Policji pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia zdrowiu, pomyślności i wielu sukcesów zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Z całego serca dziękujemy Wam za całoroczny trud i poświęcenie. Z najlepszymi życzeniami....

Życzenia dla policjantów

Drogi...

w dniu Święta Policji chciałbym złożyć Ci najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pomyślności i wielu sukcesów Jestem zaszczycony, że tak odważny i oddany służbie człowiek jest moim przyjacielem. Wszystkiego, najlepszego!

Drogi...w dniu Święta Policji chciałbym złożyć Ci najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pomyślności i wielu sukcesów Jestem zaszczycony, że tak odważny i oddany służbie człowiek jest moim przyjacielem. Wszystkiego, najlepszego!

Życzenia dla policjantów

Drogi Komendancie!

z okazji Święta Policji życzymy:

zespołu pracowitego, sukcesu wielkiego, stresów niewielu, pieniędzy w portfelu, dużo zdrowia i radości, samych w życiu przyjemności, chwil pośród bliskich i spełnienia marzeń wszystkich.

Z najlepszymi życzeniami - pracownicy. 

Drogi Komendancie!z okazji Święta Policji życzymy:zespołu pracowitego, sukcesu wielkiego, stresów niewielu, pieniędzy w portfelu, dużo zdrowia i radości, samych w życiu przyjemności, chwil pośród bliskich i spełnienia marzeń wszystkich.Z najlepszymi życzeniami - pracownicy. 

Życzenia dla policjantów

Drogi Komendancie, 

Życzę bezproblemowych początków i szczęśliwych zakończeń wszelkich inicjatyw, których będzie się Pan podejmował. Wszystkiego, co najlepsze z okazji Święta Policjantów!

Drogi Komendancie, Życzę bezproblemowych początków i szczęśliwych zakończeń wszelkich inicjatyw, których będzie się Pan podejmował. Wszystkiego, co najlepsze z okazji Święta Policjantów!

Życzenia dla policjantów

Święto Policji to szczególna okazja do złożenia podziękowania wszystkim Policjantom i Policjantkom. Wasza pełna poświęcenia służba zasługuje na najwyższe wyrazy uznania. Wszystkiego dobrego!

Święto Policji to szczególna okazja do złożenia podziękowania wszystkim Policjantom i Policjantkom. Wasza pełna poświęcenia służba zasługuje na najwyższe wyrazy uznania. Wszystkiego dobrego!

Życzenia dla policjantów

Kochana...! 

Dziś Twoje święto - święto wszystkich policjantek! Z tej okazji przesyłam Ci bukiet najserdeczniejszych życzeń i podziękowań za trud i poświęcenie, które wkładasz w swoją pracę. Każdego dnia udowadniasz, że są na świecie dobrzy ludzie. Sto lat!

Kochana...! Dziś Twoje święto - święto wszystkich policjantek! Z tej okazji przesyłam Ci bukiet najserdeczniejszych życzeń i podziękowań za trud i poświęcenie, które wkładasz w swoją pracę. Każdego dnia udowadniasz, że są na świecie dobrzy ludzie. Sto lat!

Życzenia dla policjantów

Obchodzimy dzisiaj Święto Policji. Z tej okazji pragniemy złożyć najserdeczniejsze podziękowania wszystkim funkcjonariuszom i pracownikom Policji. Wysoko cenimy sobie Państwa pracę oraz doceniamy odwagę, którą wykazują się Państwo każdego dnia. Życzymy przede wszystkim bezpieczeństwa oraz wielu sukcesów zawodowych.

Z najlepszymi życzeniami 

Gmina...

Obchodzimy dzisiaj Święto Policji. Z tej okazji pragniemy złożyć najserdeczniejsze podziękowania wszystkim funkcjonariuszom i pracownikom Policji. Wysoko cenimy sobie Państwa pracę oraz doceniamy odwagę, którą wykazują się Państwo każdego dnia. Życzymy przede wszystkim bezpieczeństwa oraz wielu sukcesów zawodowych.Z najlepszymi życzeniami Gmina...

Życzenia dla policjantów

Drogi/Droga... (imię policjanta/policjantki)

24 lipca to wyjątkowy dzień dla wszystkich pracowników policji. Z całego serca życzę Ci spokojnej służby oraz satysfakcji płynącej z dobrze spełnianego obowiązku. Jesteś dla mnie wzorem do naśladowania. Wszystkiego najlepszego z okazji Twojego święta!

Drogi/Droga... (imię policjanta/policjantki)24 lipca to wyjątkowy dzień dla wszystkich pracowników policji. Z całego serca życzę Ci spokojnej służby oraz satysfakcji płynącej z dobrze spełnianego obowiązku. Jesteś dla mnie wzorem do naśladowania. Wszystkiego najlepszego z okazji Twojego święta!

Najlepsze życzenia - Życzenia dla policjantów. Wasze propozycje

7×3 =

Już znasz życzenia na Życzenia dla policjantów, poznaj inne: