29 września 2022 (Czwartek)
I Waga
(23.09 - 22.10)
5. rocznica ślubu

Życzenia z okazji 5. rocznicy ślubu

Z okazji święta Waszego
życzenia wszystkiego najlepszego:
niech każdy dzień dostarcza radości
i uśmiech zawsze w sercach gości,
niechaj problemy Was omijają,
a wszyscy bardzo Was kochają,
bo jak nikt inny na świecie,
Wy na to zasługujecie!

Z okazji święta Waszego życzenia wszystkiego najlepszego: niech każdy dzień dostarcza radości i uśmiech zawsze w sercach gości, niechaj problemy Was omijają, a wszyscy bardzo Was kochają, bo jak nikt inny na świecie, Wy na to zasługujecie!

To Wasza piąta ślubu rocznica, niech zatem szczęścia skarbnica w dniu Waszego ślubu otwarta, potwierdza, co mówi umowa zawarta.

Wszystkiego, co najpiękniejsze na dalsze lata małżeństwa! 

To Wasza piąta ślubu rocznica, niech zatem szczęścia skarbnica w dniu Waszego ślubu otwarta, potwierdza, co mówi umowa zawarta.Wszystkiego, co najpiękniejsze na dalsze lata małżeństwa! 

Drodzy! Pięć lat temu przyrzekaliście przed Bogiem miłość, wierność i uczciwość małżeńską. Życzymy Wam, aby płomień Waszej miłości nigdy nie zgasł, a Wasze małżeństwo było wzorem dla innych. Kochajcie się i pielęgnujcie ten niezwykły dar, jakim jest prawdziwa miłość. Wszystkiego najlepszego! 

Drodzy! Pięć lat temu przyrzekaliście przed Bogiem miłość, wierność i uczciwość małżeńską. Życzymy Wam, aby płomień Waszej miłości nigdy nie zgasł, a Wasze małżeństwo było wzorem dla innych. Kochajcie się i pielęgnujcie ten niezwykły dar, jakim jest prawdziwa miłość. Wszystkiego najlepszego! 

Z okazji piątej rocznicy życzę Wam dużo spokoju, wiary w przyszłość oraz dobrej bezinteresownej i wiecznej miłości, bo tylko dlatego warto żyć.

Z okazji piątej rocznicy życzę Wam dużo spokoju, wiary w przyszłość oraz dobrej bezinteresownej i wiecznej miłości, bo tylko dlatego warto żyć.

Niech dobry los się kłania w pas.
Sto lat, sto lat jeszcze raz!
Niech ten 5. jubileusz milowym będzie kamieniem.
Czekamy na następne z wielkim w sercu wzruszeniem.

Niech dobry los się kłania w pas. Sto lat, sto lat jeszcze raz! Niech ten 5. jubileusz milowym będzie kamieniem. Czekamy na następne z wielkim w sercu wzruszeniem.

5 lat temu na Waszym ślubie się bawiliśmy, dziś hucznie ten fakt z Wami uczciliśmy. Niech Wam w miłości i zdrowiu upłyną lata, a zgoda Wam zawsze ręce splata.

5 lat temu na Waszym ślubie się bawiliśmy, dziś hucznie ten fakt z Wami uczciliśmy. Niech Wam w miłości i zdrowiu upłyną lata, a zgoda Wam zawsze ręce splata.

Drodzy Jubilaci!
W tak pięknym dniu, jakim jest 5. rocznica Waszego ślubu
życzymy Wam wszelkiej pomyślności, pociechy z dzieci i wnuków oraz doczekania w dostatku i zdrowiu Złotych Godów.

Drodzy Jubilaci! W tak pięknym dniu, jakim jest 5. rocznica Waszego ślubu życzymy Wam wszelkiej pomyślności, pociechy z dzieci i wnuków oraz doczekania w dostatku i zdrowiu Złotych Godów.

Od wielu lat jesteście razem Nic się zmieniło od dnia, gdy stanęliście przed ołtarzem. Wciąż zakochani i piękni dzielicie wspólną drogę. Niech Wam los przynosi dnia każdego rzeczy wyjątkowe!

Wszystkiego najlepszego z okazji 5. rocznicy ślubu!

Od wielu lat jesteście razem Nic się zmieniło od dnia, gdy stanęliście przed ołtarzem. Wciąż zakochani i piękni dzielicie wspólną drogę. Niech Wam los przynosi dnia każdego rzeczy wyjątkowe!Wszystkiego najlepszego z okazji 5. rocznicy ślubu!

Małżeństwo to piękno
- bycia we dwoje.
Małżeństwo to poszukiwanie
- drogi do celu.
Małżeństwo to skarb
- którym jest Wasza miłość.
Małżeństwo to Wy
- na zawsze razem.

Życzymy Wam, aby kolejne lata Waszego małżeństwa obfitowały w łaski Boże. 

Małżeństwo to piękno - bycia we dwoje. Małżeństwo to poszukiwanie - drogi do celu. Małżeństwo to skarb - którym jest Wasza miłość. Małżeństwo to Wy - na zawsze razem. Życzymy Wam, aby kolejne lata Waszego małżeństwa obfitowały w łaski Boże. 
Załaduj więcej

Dziś rocznica ślubu drewniana,
a para małżonków wciąż zakochana.
Bądźcie zawsze sobie tak mili,
abyście w zgodzie po wsze czasy żyli.

Dziś rocznica ślubu drewniana, a para małżonków wciąż zakochana. Bądźcie zawsze sobie tak mili, abyście w zgodzie po wsze czasy żyli.

5. Rocznica Ślubu to ważna chwila, niech będzie dla Was bardzo miła. Pragnę więc złożyć szczere życzenia: miłości, zdrowia i powodzenia. A każdy rok razem spędzony niech będzie piękny i wymarzony.

Kochani, życzymy Wam nieustającej miłości, pełnej cierpliwości, szacunku i zaufania.

5. Rocznica Ślubu to ważna chwila, niech będzie dla Was bardzo miła. Pragnę więc złożyć szczere życzenia: miłości, zdrowia i powodzenia. A każdy rok razem spędzony niech będzie piękny i wymarzony.Kochani, życzymy Wam nieustającej miłości, pełnej cierpliwości, szacunku i zaufania.

Tegoroczna rocznica jest drewniana,
życzę Wam więc, aby miłość, którą czujecie,
była trwałym i mocnym budulcem Waszego małżeństwa.

Tegoroczna rocznica jest drewniana, życzę Wam więc, aby miłość, którą czujecie, była trwałym i mocnym budulcem Waszego małżeństwa.

Na drodze życia są światła i mroki,
raz szczęście jasne, raz smutek głęboki,
ale gdy razem się idzie we dwoje,
łatwiej się znosi nawet ciężkie znoje,
więc w dniu 5. Rocznicy życzę drogiej parze,
by życie im dało wszystko, co w darze dać może:
szczęście, pogodę, radości,
razem z uśmiechem wieczystej miłości.

Na drodze życia są światła i mroki, raz szczęście jasne, raz smutek głęboki, ale gdy razem się idzie we dwoje, łatwiej się znosi nawet ciężkie znoje, więc w dniu 5. Rocznicy życzę drogiej parze, by życie im dało wszystko, co w darze dać może: szczęście, pogodę, radości, razem z uśmiechem wieczystej miłości.

Bądźcie dla siebie i ziarnem pieprzu, i szczyptą soli.
I tym, co raduje i tym, co boli.
Cały czas razem, w miłości rozkwicie.
Gdy ku jesieni skieruje Was życie.
Dziś 5. rocznicę ślubu obchodziliście,
że na dobre i na źle sobie ślubowaliście.

Bądźcie dla siebie i ziarnem pieprzu, i szczyptą soli. I tym, co raduje i tym, co boli. Cały czas razem, w miłości rozkwicie. Gdy ku jesieni skieruje Was życie. Dziś 5. rocznicę ślubu obchodziliście, że na dobre i na źle sobie ślubowaliście.

Choć troski i zmartwienia przeplatają dni radości, wszystko jest łatwiejsze, gdy wsparcie dostaje się od będącej obok miłości. Byście zawsze mogli razem iść przez życie Tego z całego serca Wam życzę.

Błogosławieństwa Bożego na dalsze lata małżeństwa! 

Choć troski i zmartwienia przeplatają dni radości, wszystko jest łatwiejsze, gdy wsparcie dostaje się od będącej obok miłości. Byście zawsze mogli razem iść przez życie Tego z całego serca Wam życzę.Błogosławieństwa Bożego na dalsze lata małżeństwa! 

Przesyłając gratulacje z okazji pięknych 5 godów,
życzę Wam, abyście dalej szli przez życie,
trzymając się mocno za ręce,
zawsze uśmiechnięci,
zawsze razem,
zawsze pewni swoich uczuć.

Przesyłając gratulacje z okazji pięknych 5 godów, życzę Wam, abyście dalej szli przez życie, trzymając się mocno za ręce, zawsze uśmiechnięci, zawsze razem, zawsze pewni swoich uczuć.

Wszystko, co tylko miłe na świecie,
Wszystko, co tylko pomyślność wróży,
Niech się wam w jedno ogniwo splecie,
I będzie szczęściem w życia podróży!

Składamy najszczersze życzenia i gratulacje z okazji 5. rocznicy ślubu. Niechaj Bóg ma Was w opiece!

Wszystko, co tylko miłe na świecie, Wszystko, co tylko pomyślność wróży, Niech się wam w jedno ogniwo splecie, I będzie szczęściem w życia podróży!Składamy najszczersze życzenia i gratulacje z okazji 5. rocznicy ślubu. Niechaj Bóg ma Was w opiece!

Niech z każdą rocznicą Wasze uczucie staje się silniejsze, dni weselsze, a życie lżejsze niech trosk wyłącznie ubywa a błogosławieństwo Boże na Was spływa!

Wszystkiego najlepszego z okazji 5. rocznicy ślubu! 

Niech z każdą rocznicą Wasze uczucie staje się silniejsze, dni weselsze, a życie lżejsze niech trosk wyłącznie ubywa a błogosławieństwo Boże na Was spływa!Wszystkiego najlepszego z okazji 5. rocznicy ślubu! 

Kartki na rocznicę ślubu