4 marca 2024 (Poniedziałek)
B Ryby
(19.02 - 20.03)
Za udział w pogrzebie

Podziękowania za udział w pogrzebie

Wszystkim, którzy w tak bolesnych dla nas chwilach dzielili z nami smutek i żal po śmierci ... składamy najserdeczniejsze podziękowania. Wasze wsparcie wiele dla nas znaczy.

Wszystkim, którzy w tak bolesnych dla nas chwilach dzielili z nami smutek i żal po śmierci ... składamy najserdeczniejsze podziękowania. Wasze wsparcie wiele dla nas znaczy.

Serdeczne podziękowania
Rodzinie, przyjaciołom, kolegom z pracy, sąsiadom oraz wszystkim tym, którzy łącząc się z nami w bólu, uczestniczyli w ostatnim pożegnaniu ........

Dziękujemy za okazane wsparcie, słowa otuchy, wieńce i kwiaty. 

Serdeczne podziękowania Rodzinie, przyjaciołom, kolegom z pracy, sąsiadom oraz wszystkim tym, którzy łącząc się z nami w bólu, uczestniczyli w ostatnim pożegnaniu ........Dziękujemy za okazane wsparcie, słowa otuchy, wieńce i kwiaty. 

Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w pogrzebie ... oraz okazali wiele serca, życzliwości i współczucia w trudnych dla naszej rodziny chwilach. Składamy wyrazy wdzięczności.

Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w pogrzebie ... oraz okazali wiele serca, życzliwości i współczucia w trudnych dla naszej rodziny chwilach. Składamy wyrazy wdzięczności.

W imieniu całej rodziny pragniemy podziękować wszystkim, którzy łączyli się z nami w bólu i żałobie po śmierci ....
Dziękujemy za udział w ostatnim pożegnaniu naszej Żony, Matki, Siostry. 
Pogrążeni w żałobie
Mąż, Córka, Brat

W imieniu całej rodziny pragniemy podziękować wszystkim, którzy łączyli się z nami w bólu i żałobie po śmierci .... Dziękujemy za udział w ostatnim pożegnaniu naszej Żony, Matki, Siostry.  Pogrążeni w żałobie Mąż, Córka, Brat

"Ludzie, których kochamy, zostają na zawsze, bo zostawili ślady w naszych sercach"
Składamy najserdeczniejsze podziękowania za udział w ostatnim pożegnaniu
................................

składają pogrążeni w bezgranicznym smutku
...............................

"Ludzie, których kochamy, zostają na zawsze, bo zostawili ślady w naszych sercach" Składamy najserdeczniejsze podziękowania za udział w ostatnim pożegnaniu ................................składają pogrążeni w bezgranicznym smutku ...............................

Wszystkim, którzy w tak bolesnej dla nas chwili okazali wiele serca i odprowadzili na miejsce wiecznego spoczynku Śp.....
serdecznie "Bóg zapłać!".

Wszystkim, którzy w tak bolesnej dla nas chwili okazali wiele serca i odprowadzili na miejsce wiecznego spoczynku Śp..... serdecznie "Bóg zapłać!".

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych"

Serdeczne podziękowania dla wszystkich przybyłych na uroczystość pogrzebową tragicznie zmarłego ...... Dziękujemy za wsparcie duchowe i okazaną pomoc. 

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych"Serdeczne podziękowania dla wszystkich przybyłych na uroczystość pogrzebową tragicznie zmarłego ...... Dziękujemy za wsparcie duchowe i okazaną pomoc. 

"Spieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą..."

W imieniu całej rodziny składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy są z nami w najtrudniejszych chwilach po śmierci ukochanego Męża, Ojca, Dziadka i Brata. 

Pragniemy wyrazić ogromną wdzięczność oraz prosić o modlitwę w intencji zmarłego

"Spieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą..."W imieniu całej rodziny składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy są z nami w najtrudniejszych chwilach po śmierci ukochanego Męża, Ojca, Dziadka i Brata. Pragniemy wyrazić ogromną wdzięczność oraz prosić o modlitwę w intencji zmarłego

Wasze Podziękowania za udział w pogrzebie

4+2 =

Oprócz Podziękowania za udział w pogrzebie, poznaj również: