20 kwietnia 2024 (Sobota)
D Byk
(20.04 - 22.05)
Dla mamy

Podziękowania dla mamy

Kochana Mamo,
w tym szczególnym dniu pragnę podziękować Ci za nieskończoną liczbę wspólnych wspomnień, za pomoc, za to, że zawsze przy mnie byłaś. Dziękuję Ci za to, że jesteś najcudowniejszą kobietą na tym świecie.

Kochana Mamo, w tym szczególnym dniu pragnę podziękować Ci za nieskończoną liczbę wspólnych wspomnień, za pomoc, za to, że zawsze przy mnie byłaś. Dziękuję Ci za to, że jesteś najcudowniejszą kobietą na tym świecie.

Mamusiu, 
Dziękuję Ci za bezgraniczną miłość 
Dziękuję Ci za uśmiech, który ogrzewa mnie w różnych chwilach życia
Dziękuję za wsparcie
Dziękuję za Twą pomoc. 

Mamusiu,  Dziękuję Ci za bezgraniczną miłość  Dziękuję Ci za uśmiech, który ogrzewa mnie w różnych chwilach życia Dziękuję za wsparcie Dziękuję za Twą pomoc. 

Droga Mamusiu!
Za bezgraniczną miłość
Za uśmiech, który ogrzewa moje serce
Za nieocenioną pomoc
Za miliony wspólnych przygód 
Za serce, które okazywałaś mi każdego dnia 
- Dziękuję. 

Droga Mamusiu! Za bezgraniczną miłość Za uśmiech, który ogrzewa moje serce Za nieocenioną pomoc Za miliony wspólnych przygód  Za serce, które okazywałaś mi każdego dnia  - Dziękuję. 

Żaden człowiek nie zrobił dla mnie tyle, ile Ty dla mnie zrobiłaś.
Żaden człowiek nie pokochał mnie taką miłością, jak Ty. 
Dziękuję Ci Mamuniu za wszystko i życzę Ci tego, co najpiękniejsze!

Żaden człowiek nie zrobił dla mnie tyle, ile Ty dla mnie zrobiłaś. Żaden człowiek nie pokochał mnie taką miłością, jak Ty.  Dziękuję Ci Mamuniu za wszystko i życzę Ci tego, co najpiękniejsze!

Za to, że zawsze jesteś przy mym boku.
Za to, że wskazujesz drogę mi w mroku.
Za to, że dni moje tęczą malujesz.
Dziś Mamo z głębi serca Ci dziękuję.

Za to, że zawsze jesteś przy mym boku. Za to, że wskazujesz drogę mi w mroku. Za to, że dni moje tęczą malujesz. Dziś Mamo z głębi serca Ci dziękuję.

Droga Mamo, 
Słowa nigdy nie wyrażą ogromu miłości, jaki mi dałaś. 
Słowa nigdy nie wyrażą ogromu wdzięczności, jaką wobec Ciebie mam.
Dziękuję za wsparcie w trudnych chwilach, za bezgraniczną miłość i za to, że zawsze przy mnie jesteś.

Droga Mamo,  Słowa nigdy nie wyrażą ogromu miłości, jaki mi dałaś.  Słowa nigdy nie wyrażą ogromu wdzięczności, jaką wobec Ciebie mam. Dziękuję za wsparcie w trudnych chwilach, za bezgraniczną miłość i za to, że zawsze przy mnie jesteś.

Dziękuję Ci Mamo... 
za Twoje rady przez te wszystkie lata.
za czułość i zrozumienie,
za dar prawdziwej miłości,
która pozwala mi pamiętać o tym,
jaka jesteś kochana.

Dziękuję Ci Mamo...  za Twoje rady przez te wszystkie lata. za czułość i zrozumienie, za dar prawdziwej miłości, która pozwala mi pamiętać o tym, jaka jesteś kochana.

Droga Mamusiu, 
w tym szczególnym dniu pragnę z całego serca podziękować Ci za trud wychowania. Wiem, że nie zawsze byłam dobrym dzieckiem, ale nigdy nie przestałam Cię kochać, nigdy nie przestałaś być moim autorytetem. Nauczyłaś mnie najważniejszych rzeczy, bez Ciebie nic nie miałoby sensu. Kocham Cię!

Droga Mamusiu,  w tym szczególnym dniu pragnę z całego serca podziękować Ci za trud wychowania. Wiem, że nie zawsze byłam dobrym dzieckiem, ale nigdy nie przestałam Cię kochać, nigdy nie przestałaś być moim autorytetem. Nauczyłaś mnie najważniejszych rzeczy, bez Ciebie nic nie miałoby sensu. Kocham Cię!

Mamo stałaś przy mnie w nocy gdy płakałam.
Byłaś przy mnie gdy o pomoc wołałam.
Dałaś mi przyjaźń najpiękniejszą, najtrwalszą.
Dałaś mi miłość wyrzeczeń wartą.

Mamo stałaś przy mnie w nocy gdy płakałam. Byłaś przy mnie gdy o pomoc wołałam. Dałaś mi przyjaźń najpiękniejszą, najtrwalszą. Dałaś mi miłość wyrzeczeń wartą.

To Ty pierwsza mnie pokochałaś. Mamo, dziękuję Ci za każde słowo, za każde wspomnienie, za bezgraniczną miłość i poczucie bezpieczeństwa. 

To Ty pierwsza mnie pokochałaś. Mamo, dziękuję Ci za każde słowo, za każde wspomnienie, za bezgraniczną miłość i poczucie bezpieczeństwa. 

Wasze Podziękowania dla mamy

7×1 =

Oprócz Podziękowania dla mamy, poznaj również: