26 lutego 2024 (Poniedziałek)
B Ryby
(19.02 - 20.03)
Za przygotowanie do Pierwszej Komunii Świętej

Podziękowania za przygotowanie do Pierwszej Komunii Świętej

Czcigodny Księże, 

z całego serca dziękujemy za przygotowanie naszych dzieci do przyjęcia Sakramentu Pierwszej Komunii Świętej. Dziękujemy za trud, pomoc i wsparcie duchowe, dzięki którym dzieci mogły w pełni przygotować się do tego szczególnego dnia. Szczęść Boże!

Czcigodny Księże, z całego serca dziękujemy za przygotowanie naszych dzieci do przyjęcia Sakramentu Pierwszej Komunii Świętej. Dziękujemy za trud, pomoc i wsparcie duchowe, dzięki którym dzieci mogły w pełni przygotować się do tego szczególnego dnia. Szczęść Boże!

Szanowna Pani...

pełni wiary i nadziei pragniemy w imieniu dzieci, które dzisiaj po raz przyjęły do swojego serca Pana Jezusa podziękować Pani za trud włożony w przygotowania do Pierwszej Komunii Świętej. To Pani przybliżyła nasze pociechy to Matki Bożej i uczyła je jak kochać Pana Boga, za co serdecznie dziękujemy. 

Rodzice dzieci z klasy ...

Szanowna Pani...pełni wiary i nadziei pragniemy w imieniu dzieci, które dzisiaj po raz przyjęły do swojego serca Pana Jezusa podziękować Pani za trud włożony w przygotowania do Pierwszej Komunii Świętej. To Pani przybliżyła nasze pociechy to Matki Bożej i uczyła je jak kochać Pana Boga, za co serdecznie dziękujemy. Rodzice dzieci z klasy ...

Księdzu ....

w podziękowaniu za przygotowanie dzieci z klasy ... do godnego przyjęcia Sakramentu Pierwszej Komunii Świętej. 

Życzymy błogosławieństwa Bożego! 
Dzieci komunijne

Księdzu ....w podziękowaniu za przygotowanie dzieci z klasy ... do godnego przyjęcia Sakramentu Pierwszej Komunii Świętej.  Życzymy błogosławieństwa Bożego!  Dzieci komunijne

Szanowna Pani ... 

w imieniu rodziców i dzieci, które dzisiaj przyjęły Sakrament Pierwszej Komunii Świętej, pragnę złożyć najserdeczniejsze podziękowania za trud i serce włożone w przygotowania dzieci do tego szczególnego dnia. Niech dobry Bóg i Matka Boża mają Panią w swojej opiece. Dziękujemy!

Szanowna Pani ...  w imieniu rodziców i dzieci, które dzisiaj przyjęły Sakrament Pierwszej Komunii Świętej, pragnę złożyć najserdeczniejsze podziękowania za trud i serce włożone w przygotowania dzieci do tego szczególnego dnia. Niech dobry Bóg i Matka Boża mają Panią w swojej opiece. Dziękujemy!

Serdeczne podziękowania
dla Księdza ......
za trud i serce włożone w przygotowanie nas do pełnego uczestnictwa we Mszy Świętej oraz uroczystego przyjęcia
Pierwszej Komunii Świętej.

Dzieci z klasy ...

Serdeczne podziękowania dla Księdza ...... za trud i serce włożone w przygotowanie nas do pełnego uczestnictwa we Mszy Świętej oraz uroczystego przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej.Dzieci z klasy ...

Serdeczne podziękowania dla Pani Katechetki
za ogromne serce, nieocenioną pomoc, cierpliwość i trud włożony w przygotowanie nas do pełnego uczestnictwa we Mszy Świętej. 

Życząc łask Bożych
Dzieci komunijne z klasy ...

Serdeczne podziękowania dla Pani Katechetki za ogromne serce, nieocenioną pomoc, cierpliwość i trud włożony w przygotowanie nas do pełnego uczestnictwa we Mszy Świętej.  Życząc łask Bożych Dzieci komunijne z klasy ...

Wasze Podziękowania za przygotowanie do Pierwszej Komunii Świętej

3+8 =

Opinie użytkowników

Aha2 06.05.2023 Ide do komunii części ludzie nie przerywajcie mniebb

Oprócz Podziękowania za przygotowanie do Pierwszej Komunii Świętej, poznaj również: