8 czerwca 2023 (Czwartek)
Imieniny: Maksym, Seweryn Wilhelm
E Bliźnięta
(23.05 - 21.06)
Za przygotowanie do Pierwszej Komunii Świętej

Podziękowania za przygotowanie do Pierwszej Komunii Świętej

Czcigodny Księże, 

z całego serca dziękujemy za przygotowanie naszych dzieci do przyjęcia Sakramentu Pierwszej Komunii Świętej. Dziękujemy za trud, pomoc i wsparcie duchowe, dzięki którym dzieci mogły w pełni przygotować się do tego szczególnego dnia. Szczęść Boże!

Czcigodny Księże, z całego serca dziękujemy za przygotowanie naszych dzieci do przyjęcia Sakramentu Pierwszej Komunii Świętej. Dziękujemy za trud, pomoc i wsparcie duchowe, dzięki którym dzieci mogły w pełni przygotować się do tego szczególnego dnia. Szczęść Boże!

Szanowna Pani...

pełni wiary i nadziei pragniemy w imieniu dzieci, które dzisiaj po raz przyjęły do swojego serca Pana Jezusa podziękować Pani za trud włożony w przygotowania do Pierwszej Komunii Świętej. To Pani przybliżyła nasze pociechy to Matki Bożej i uczyła je jak kochać Pana Boga, za co serdecznie dziękujemy. 

Rodzice dzieci z klasy ...

Szanowna Pani...pełni wiary i nadziei pragniemy w imieniu dzieci, które dzisiaj po raz przyjęły do swojego serca Pana Jezusa podziękować Pani za trud włożony w przygotowania do Pierwszej Komunii Świętej. To Pani przybliżyła nasze pociechy to Matki Bożej i uczyła je jak kochać Pana Boga, za co serdecznie dziękujemy. Rodzice dzieci z klasy ...

Księdzu ....

w podziękowaniu za przygotowanie dzieci z klasy ... do godnego przyjęcia Sakramentu Pierwszej Komunii Świętej. 

Życzymy błogosławieństwa Bożego! 
Dzieci komunijne

Księdzu ....w podziękowaniu za przygotowanie dzieci z klasy ... do godnego przyjęcia Sakramentu Pierwszej Komunii Świętej.  Życzymy błogosławieństwa Bożego!  Dzieci komunijne

Szanowna Pani ... 

w imieniu rodziców i dzieci, które dzisiaj przyjęły Sakrament Pierwszej Komunii Świętej, pragnę złożyć najserdeczniejsze podziękowania za trud i serce włożone w przygotowania dzieci do tego szczególnego dnia. Niech dobry Bóg i Matka Boża mają Panią w swojej opiece. Dziękujemy!

Szanowna Pani ...  w imieniu rodziców i dzieci, które dzisiaj przyjęły Sakrament Pierwszej Komunii Świętej, pragnę złożyć najserdeczniejsze podziękowania za trud i serce włożone w przygotowania dzieci do tego szczególnego dnia. Niech dobry Bóg i Matka Boża mają Panią w swojej opiece. Dziękujemy!

Serdeczne podziękowania
dla Księdza ......
za trud i serce włożone w przygotowanie nas do pełnego uczestnictwa we Mszy Świętej oraz uroczystego przyjęcia
Pierwszej Komunii Świętej.

Dzieci z klasy ...

Serdeczne podziękowania dla Księdza ...... za trud i serce włożone w przygotowanie nas do pełnego uczestnictwa we Mszy Świętej oraz uroczystego przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej.Dzieci z klasy ...

Serdeczne podziękowania dla Pani Katechetki
za ogromne serce, nieocenioną pomoc, cierpliwość i trud włożony w przygotowanie nas do pełnego uczestnictwa we Mszy Świętej. 

Życząc łask Bożych
Dzieci komunijne z klasy ...

Serdeczne podziękowania dla Pani Katechetki za ogromne serce, nieocenioną pomoc, cierpliwość i trud włożony w przygotowanie nas do pełnego uczestnictwa we Mszy Świętej.  Życząc łask Bożych Dzieci komunijne z klasy ...

Wasze Podziękowania za przygotowanie do Pierwszej Komunii Świętej

4×7 =

Opinie użytkowników

06.05.2023
Aha8 06.05.2023 Aha
Aha4 06.05.2023 Aha
23 06.05.2023 23
Aha3 06.05.2023 Gggggg
Aha2 06.05.2023 Ide do komunii części ludzie nie przerywajcie mniebb
Aha 06.05.2023 Aha

Oprócz Podziękowania za przygotowanie do Pierwszej Komunii Świętej, poznaj również: