4 marca 2024 (Poniedziałek)
B Ryby
(19.02 - 20.03)
Za zaproszenie

Podziękowania za zaproszenie

Droga ... 

z całego serca dziękuję za zaproszenie mnie na przyjęcie z okazji ... To dla mnie ogromny zaszczyt, nie mogę się już doczekać naszego spotkania. 

Pozdrawiam ciepło ...

Droga ... z całego serca dziękuję za zaproszenie mnie na przyjęcie z okazji ... To dla mnie ogromny zaszczyt, nie mogę się już doczekać naszego spotkania. Pozdrawiam ciepło ...

Szanowni Państwo, 

z nieskrywaną radością przyjęłam informację na temat organizowanej przez Państwa konferencji. Niestety ze względu na inne zobowiązania, nie będę mogła wziąć w niej udziału. Mam jednak ogromną nadzieję, że wydarzenie będzie organizowane cykliczne i uda mi się wygłosić prezentację podczas kolejnej edycji. Dziękuję za zaproszenie.

Z poważaniem ...

Szanowni Państwo, z nieskrywaną radością przyjęłam informację na temat organizowanej przez Państwa konferencji. Niestety ze względu na inne zobowiązania, nie będę mogła wziąć w niej udziału. Mam jednak ogromną nadzieję, że wydarzenie będzie organizowane cykliczne i uda mi się wygłosić prezentację podczas kolejnej edycji. Dziękuję za zaproszenie. Z poważaniem ...

Drogi ...

dziękuję za zaproszenie mnie na ... Niestety ze względu na wyjazd służbowy nie będę mogła się pojawić. Mam nadzieję, że zrozumiesz. 

Pozdrawiam ...

Drogi ...dziękuję za zaproszenie mnie na ... Niestety ze względu na wyjazd służbowy nie będę mogła się pojawić. Mam nadzieję, że zrozumiesz.  Pozdrawiam ...

Drodzy ... 

nawet nie zdajecie sobie sprawy, jak ucieszyło mnie zaproszenie na Wasz ślub. Niestety, z bólem serca, nie będę mógł się pojawić na uroczystości ze względu na zaplanowany wyjazd służbowy. Jest mi niezmiernie przykro z tego powodu... Mam nadzieję, że uda nam się spotkać, abym osobiście mógł Wam życzyć szczęścia na nowej drodze życia. 

Pozostaje mi tylko życzyć Wam cudownego ślubu oraz wesela!

Drodzy ... nawet nie zdajecie sobie sprawy, jak ucieszyło mnie zaproszenie na Wasz ślub. Niestety, z bólem serca, nie będę mógł się pojawić na uroczystości ze względu na zaplanowany wyjazd służbowy. Jest mi niezmiernie przykro z tego powodu... Mam nadzieję, że uda nam się spotkać, abym osobiście mógł Wam życzyć szczęścia na nowej drodze życia.  Pozostaje mi tylko życzyć Wam cudownego ślubu oraz wesela!

Szanowny Panie ...

uprzejmie dziękuję za zaproszenie na organizowaną przez Pana konferencję ... Czuję się zaszczycony propozycją wystąpienia w roli prelegenta. Z przyjemnością wezmę udział. Niebawem postaram się przesłać szczegółowe informacje na temat mojego referatu. 

Z wyrazami szacunku ...

Szanowny Panie ...uprzejmie dziękuję za zaproszenie na organizowaną przez Pana konferencję ... Czuję się zaszczycony propozycją wystąpienia w roli prelegenta. Z przyjemnością wezmę udział. Niebawem postaram się przesłać szczegółowe informacje na temat mojego referatu. Z wyrazami szacunku ...

Kochana ...! 

bardzo, bardzo dziękuję za zaproszenie na grilla. Oczywiście pojawię się wraz z całą rodzinką :) Nie mogę już się doczekać! Daj proszę znać, co mamy przynieść. 

Całusy

Kochana ...!  bardzo, bardzo dziękuję za zaproszenie na grilla. Oczywiście pojawię się wraz z całą rodzinką :) Nie mogę już się doczekać! Daj proszę znać, co mamy przynieść.  Całusy

Drodzy ...

z ogromną radością przyjąłem zawiadomienie o Waszym ślubie. To dla mnie zaszczyt, że zaprosiliście mnie do uczestnictwa we Mszy Świętej i przyjęciu. Potwierdzam moją obecność wraz z osobą towarzyszącą. 

Pozdrawiam

Drodzy ...z ogromną radością przyjąłem zawiadomienie o Waszym ślubie. To dla mnie zaszczyt, że zaprosiliście mnie do uczestnictwa we Mszy Świętej i przyjęciu. Potwierdzam moją obecność wraz z osobą towarzyszącą. Pozdrawiam

Kochani! 

dziękujemy z całego serca za zaproszenie na grilla, ale niestety nie będziemy mogli się pojawić - jesteśmy wówczas poza miastem. Bawcie się dobrze i do zobaczenia niebawem!

Kochani! dziękujemy z całego serca za zaproszenie na grilla, ale niestety nie będziemy mogli się pojawić - jesteśmy wówczas poza miastem. Bawcie się dobrze i do zobaczenia niebawem!

Wasze Podziękowania za zaproszenie

6-4 =

Opinie użytkowników

aneta 05.12.2022 na wigilię

Oprócz Podziękowania za zaproszenie, poznaj również: