17 kwietnia 2024 (Środa)
C Baran
(21.03 - 19.04)
Dla księdza

Podziękowania dla księdza

Drogi Księże... 
W imieniu Parafian składamy najserdeczniejsze podziękowania za posługę duszpasterską. Życzymy wytrwałości w trudnościach oraz zdrowia. Niech Pan Bóg błogosławi!

Drogi Księże...  W imieniu Parafian składamy najserdeczniejsze podziękowania za posługę duszpasterską. Życzymy wytrwałości w trudnościach oraz zdrowia. Niech Pan Bóg błogosławi!

Czcigodny Proboszczu,

w imieniu rodziny ... składam najserdeczniejsze Bóg zapłać za długi okres prowadzenie nas przez modlitwę. Życzę, by przez całe swoje życie podążał Ksiądz z ufnością za Panem. Niech pielęgnuje Ksiądz w sobie uśmiech, nie zatraca nigdy poczucia humoru. Stara się słuchać bardziej Boga niż ludzi, a On pokaże Księdzu Prawdę i obdarzy swoim błogosławieństwem.

Czcigodny Proboszczu, w imieniu rodziny ... składam najserdeczniejsze Bóg zapłać za długi okres prowadzenie nas przez modlitwę. Życzę, by przez całe swoje życie podążał Ksiądz z ufnością za Panem. Niech pielęgnuje Ksiądz w sobie uśmiech, nie zatraca nigdy poczucia humoru. Stara się słuchać bardziej Boga niż ludzi, a On pokaże Księdzu Prawdę i obdarzy swoim błogosławieństwem.

My, parafianie, otrzymaliśmy wielką łaskę od Boga, że możemy dzisiaj świętować ... jubileusz posługi duszpasterskiej Księdza Proboszcza. Dziękujemy za żywą wiarę, za wszystko, co uczyniłeś dla naszych serc i Boga. Niech Najświętsza Maryja Panna ma Księdza w swojej opiece i wyprasza potrzebne łaski.

My, parafianie, otrzymaliśmy wielką łaskę od Boga, że możemy dzisiaj świętować ... jubileusz posługi duszpasterskiej Księdza Proboszcza. Dziękujemy za żywą wiarę, za wszystko, co uczyniłeś dla naszych serc i Boga. Niech Najświętsza Maryja Panna ma Księdza w swojej opiece i wyprasza potrzebne łaski.

Czcigodny księże...
Składamy najserdeczniejsze podziękowania za posługę duszpasterską w naszej parafii. Życzymy niesłabnącego żaru ducha w jakże trudnej kapłańskiej posłudze, oraz realizacji wszystkich zamierzeń i planów. Życzymy, by Księdza życie było żywym głosem Ewangelii, żeby było wymownym świadectwem prymatu Boga oraz świadectwem miłości. Niech Najświętsza Maryja Panna  otacza Księdza Matczyną miłością i opieką oraz niech wyprasza u Syna wszelkie łaski i siły potrzebne w prowadzeniu naszej parafii i głoszenia Słowa Bożego.

Z najserdeczniejszymi życzeniami
Parafianie 

Czcigodny księże... Składamy najserdeczniejsze podziękowania za posługę duszpasterską w naszej parafii. Życzymy niesłabnącego żaru ducha w jakże trudnej kapłańskiej posłudze, oraz realizacji wszystkich zamierzeń i planów. Życzymy, by Księdza życie było żywym głosem Ewangelii, żeby było wymownym świadectwem prymatu Boga oraz świadectwem miłości. Niech Najświętsza Maryja Panna  otacza Księdza Matczyną miłością i opieką oraz niech wyprasza u Syna wszelkie łaski i siły potrzebne w prowadzeniu naszej parafii i głoszenia Słowa Bożego.Z najserdeczniejszymi życzeniami Parafianie 

Wielebny Księże Proboszczu,

Wprawdzie mówi się, że nie ma ludzi niezastąpionych, ale nie dotyczy to pewnych osób.
Taką osobą jest właśnie Ksiądz Proboszcz. Z całego serca dziękuję za kilkanaście lat posługi, za niesłabnącą wiarę, którą dzielił się Ksiądz z wiernymi, za przygotowanie moich dzieci do Komunii Świętej i opiekę duszpasterską. Niech dobry Bóg ma Księdza w opiece!

Wielebny Księże Proboszczu, Wprawdzie mówi się, że nie ma ludzi niezastąpionych, ale nie dotyczy to pewnych osób. Taką osobą jest właśnie Ksiądz Proboszcz. Z całego serca dziękuję za kilkanaście lat posługi, za niesłabnącą wiarę, którą dzielił się Ksiądz z wiernymi, za przygotowanie moich dzieci do Komunii Świętej i opiekę duszpasterską. Niech dobry Bóg ma Księdza w opiece!

Czcigodny Księże!
W dniu dzisiejszym z żalem żegnamy Księdza, który odchodzi od nas, by pełnić posługę kapłańską w innej miejscowości. Dziękujemy za świadectwo wiary, za stworzenie wspólnoty i wszystko, co uczynił Ksiądz dla naszych serc. Pokazałeś nam, jak ważna jest codzienna modlitwa. Za okazane serce składamy gorące podziękowania, Bóg zapłać!

Czcigodny Księże! W dniu dzisiejszym z żalem żegnamy Księdza, który odchodzi od nas, by pełnić posługę kapłańską w innej miejscowości. Dziękujemy za świadectwo wiary, za stworzenie wspólnoty i wszystko, co uczynił Ksiądz dla naszych serc. Pokazałeś nam, jak ważna jest codzienna modlitwa. Za okazane serce składamy gorące podziękowania, Bóg zapłać!

Wasze Podziękowania dla księdza

6×3 =

Opinie użytkowników

Danuta 31.01.2023 Podziękowanie. za wygłoszone kazanie

Oprócz Podziękowania dla księdza, poznaj również: