24 maja 2024 (Piątek)
E Bliźnięta
(23.05 - 21.06)
Dla sponsorów

Podziękowania dla sponsorów

Szanowni Państwo!

w imieniu ... pragnę złożyć najserdeczniejsze podziękowania za wsparcie, jakiego udzielili Państwo projektowi ... Dzięki Państwa pomocy możliwy był zakup niezbędnych ... Życzymy wielu sukcesów!

Szanowni Państwo!w imieniu ... pragnę złożyć najserdeczniejsze podziękowania za wsparcie, jakiego udzielili Państwo projektowi ... Dzięki Państwa pomocy możliwy był zakup niezbędnych ... Życzymy wielu sukcesów!

Szanowni Państwo!

w imieniu firmy ... dziękuję za wsparcie naszej inicjatywy. Państwa pomoc była dla nas kluczowa. Dziękuję za okazaną życzliwość i życzę wielu sukcesów!

Szanowni Państwo! w imieniu firmy ... dziękuję za wsparcie naszej inicjatywy. Państwa pomoc była dla nas kluczowa. Dziękuję za okazaną życzliwość i życzę wielu sukcesów!

„Jeden z najgłębszych sekretów życia polega na tym,
że tylko to wszystko, co robimy dla innych,
jest tym, co naprawdę warto robić”
Carroll Lewis

Dziękujemy za okazane serce i pomoc, które przyczyniły się do sukcesu naszego projektu. 

„Jeden z najgłębszych sekretów życia polega na tym, że tylko to wszystko, co robimy dla innych, jest tym, co naprawdę warto robić” Carroll LewisDziękujemy za okazane serce i pomoc, które przyczyniły się do sukcesu naszego projektu. 

Szanowni Państwo!

składamy najszczersze podziękowania za udzielone wsparcie. Niewiele jest tak hojnych i skorych do pomocy firm. Jako wyraz wdzięczności dołączamy skromny podarunek. 

Szanowni Państwo! składamy najszczersze podziękowania za udzielone wsparcie. Niewiele jest tak hojnych i skorych do pomocy firm. Jako wyraz wdzięczności dołączamy skromny podarunek. 

Szanowny Panie Prezesie, 

w imieniu ... składam najserdeczniejsze wyrazy wdzięczności za wsparcie naszej działalności i okazaną nam życzliwość. Dzięki Państwa wsparciu mogliśmy zrealizować nasze cele i zamierzenia. Wyrażając swą wdzięczność za wielkie serce, życzymy powodzenia w realizacji życiowych zamierzeń.

Szanowny Panie Prezesie,  w imieniu ... składam najserdeczniejsze wyrazy wdzięczności za wsparcie naszej działalności i okazaną nam życzliwość. Dzięki Państwa wsparciu mogliśmy zrealizować nasze cele i zamierzenia. Wyrażając swą wdzięczność za wielkie serce, życzymy powodzenia w realizacji życiowych zamierzeń.

Pragniemy z całego serca podziękować wszystkim darczyńcom, którzy swoim dobrym sercem i zaangażowaniem materialnym sprawili, że nasz projekt odniósł sukces. Życzymy wielu sukcesów w życiu osobistym i zawodowym!

Pragniemy z całego serca podziękować wszystkim darczyńcom, którzy swoim dobrym sercem i zaangażowaniem materialnym sprawili, że nasz projekt odniósł sukces. Życzymy wielu sukcesów w życiu osobistym i zawodowym!

Wasze Podziękowania dla sponsorów

7×1 =

Oprócz Podziękowania dla sponsorów, poznaj również: