18 maja 2024 (Sobota)
D Byk
(20.04 - 22.05)
Dzień Ojca

Zaproszenie na Dzień Ojca

ZAPROSZENIE
Serdecznie zapraszam na Dzień Ojca mojego ukochanego tatusia!
Uroczysta akademia odbędzie się w szkole nr ... o godzinie ... Będą niesamowite konkursy i zabawy dla dzieci jak i ich ojców.
Mam nadzieję że Cię tam nie zabraknie.

 

ZAPROSZENIE Serdecznie zapraszam na Dzień Ojca mojego ukochanego tatusia! Uroczysta akademia odbędzie się w szkole nr ... o godzinie ... Będą niesamowite konkursy i zabawy dla dzieci jak i ich ojców. Mam nadzieję że Cię tam nie zabraknie.  

Już niedługo Tatusie mili
chcemy, byście z nami byli.
Wolnej chwili więc szukajcie,
do drzwi szkoły zapukajcie.
Bo już teraz zapraszamy
na okazję, którą mamy.
A to będzie wielka gratka
Dzień Tatusia no i basta!

Już niedługo Tatusie mili chcemy, byście z nami byli. Wolnej chwili więc szukajcie, do drzwi szkoły zapukajcie. Bo już teraz zapraszamy na okazję, którą mamy. A to będzie wielka gratka Dzień Tatusia no i basta!

Drodzy Tatusiowie! 

23 czerwca o godzinie ... pragniemy serdecznie zaprosić na przedstawienie z okazji Waszego święta. Przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji i słodki poczęstunek. 

Uczniowie z wychowawczynią

Drodzy Tatusiowie!  23 czerwca o godzinie ... pragniemy serdecznie zaprosić na przedstawienie z okazji Waszego święta. Przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji i słodki poczęstunek.  Uczniowie z wychowawczynią

W ten piękny i radosny Dzień Ojca pragnę Cię, tatusiu, zaprosić na przedstawienie do mojej szkoły. Zapewniamy niezapomniane atrakcje i pyszny poczęstunek! Zaczynamy o ... (godzina) w sali nr ... 

W ten piękny i radosny Dzień Ojca pragnę Cię, tatusiu, zaprosić na przedstawienie do mojej szkoły. Zapewniamy niezapomniane atrakcje i pyszny poczęstunek! Zaczynamy o ... (godzina) w sali nr ... 

Kochany Tatusiu!
O Twoim Święcie pamiętamy, więc serdecznie zapraszamy
na uroczystość z okazji Dnia Taty.
Będą tańce, radość wielka, będzie wierszyk i piosenka.
A co jeszcze nie powiemy…

Zapraszamy!

 

Kochany Tatusiu! O Twoim Święcie pamiętamy, więc serdecznie zapraszamy na uroczystość z okazji Dnia Taty. Będą tańce, radość wielka, będzie wierszyk i piosenka. A co jeszcze nie powiemy… Zapraszamy!  

Tatusiu drogi
zapraszamy do Nas w przedszkolne progi.
Dzisiaj synuś i córeczka na Ciebie czekają,
w prezencie piosenki i wierszyki mają.

Zawitaj proszę do sali nr ... o godz. …
 
 

Tatusiu drogi zapraszamy do Nas w przedszkolne progi. Dzisiaj synuś i córeczka na Ciebie czekają, w prezencie piosenki i wierszyki mają. Zawitaj proszę do sali nr ... o godz. …    

Lato, lato dziś na łące
dziś dla taty będzie koncert
niespodziankę dla Ciebie mamy
więc serdecznie zapraszamy
chcemy uczcić twoje święto
tańcem, wierszem i piosenką! 

Lato, lato dziś na łące dziś dla taty będzie koncert niespodziankę dla Ciebie mamy więc serdecznie zapraszamy chcemy uczcić twoje święto tańcem, wierszem i piosenką! 

Wasze Zaproszenie na Dzień Ojca

7+3 =

Oprócz Zaproszenie na Dzień Ojca, poznaj również: