Dla przyjaciółki

Życzenia urodzinowe dla przyjaciółki poważne / oficjalne

Przyjaźni nie kupię, choćbym miała całą górę pieniędzy,
Prawdziwa przyjaciółka jest ze mną w bogactwie i nędzy.
I teraz, gdy nadszedł dzień urodzin już kolejnych Twoich,
Przyjmij z tej okazji moc życzeń i serdecznych słów moich.
Jesteś dla mnie ważną osobą, na którą zawsze mogę liczyć,
Dlatego w dniu urodzin pragnę Ci szczęścia i miłości życzyć.
Byś była pełna pozytywnej energii i do życia się uśmiechała,
Chcę moja przyjaciółko, żebyś także swe marzenia spełniała.

Przyjaźni nie kupię, choćbym miała całą górę pieniędzy, Prawdziwa przyjaciółka jest ze mną w bogactwie i nędzy. I teraz, gdy nadszedł dzień urodzin już kolejnych Twoich, Przyjmij z tej okazji moc życzeń i serdecznych słów moich. Jesteś dla mnie ważną osobą, na którą zawsze mogę liczyć, Dlatego w dniu urodzin pragnę Ci szczęścia i miłości życzyć. Byś była pełna pozytywnej energii i do życia się uśmiechała, Chcę moja przyjaciółko, żebyś także swe marzenia spełniała.

Kochana! Jesteś wyjątkowa dla wielu osób, bądź zdrowa i szczęśliwa, spełniaj swoje marzenia i zarażaj innych pasją. W dniu Twoich ... urodzin przesyłam Ci najserdeczniejsze życzenia!

Kochana! Jesteś wyjątkowa dla wielu osób, bądź zdrowa i szczęśliwa, spełniaj swoje marzenia i zarażaj innych pasją. W dniu Twoich ... urodzin przesyłam Ci najserdeczniejsze życzenia!

Na początek dnia urodzinowego,
wyśle Tobie coś miłego,
promyk słonka na błękicie,
by Ci uprzyjemniał życie,
krople rosy na trawniku,
szczęścia dadzą Ci bez liku.
Śpiew słowika nad Twą głową,
uśmiech, całus dobre słowo,
i życzenia z serca mego
dnia cudnego, wesołego.

Wszystkiego najlepszego, moja kochana!

Na początek dnia urodzinowego, wyśle Tobie coś miłego, promyk słonka na błękicie, by Ci uprzyjemniał życie, krople rosy na trawniku, szczęścia dadzą Ci bez liku. Śpiew słowika nad Twą głową, uśmiech, całus dobre słowo, i życzenia z serca mego dnia cudnego, wesołego. Wszystkiego najlepszego, moja kochana!

W dniu Twoich urodzin pragnę Ci życzyć wszystkiego, co najpiękniejsze. Po pierwsze zdrowia, bo ono jest najcenniejsze. Po drugie miłości, bo to ona dodaje życiu smaku. Po trzecie szczęścia, aby każdy dzień przynosił Ci radość. 

Sto lat życzy...

W dniu Twoich urodzin pragnę Ci życzyć wszystkiego, co najpiękniejsze. Po pierwsze zdrowia, bo ono jest najcenniejsze. Po drugie miłości, bo to ona dodaje życiu smaku. Po trzecie szczęścia, aby każdy dzień przynosił Ci radość.  Sto lat życzy...

W dniu urodzin życzę Ci subtelnej niecierpliwości wiosny, 
łagodnego wzrastania lata, 
cichej dojrzałości jesieni i mądrości dostojnej zimy, 
wielu chwil radości, aby każdy dzień był dla Ciebie 
niezapomnianą przygodą i powodem do zadowolenia. 
Chciałabym, aby nigdy nie zabrakło Ci miłości 
najważniejszych osób w Twoim życiu. 
Bądź zawsze szczęśliwa i wyrozumiała. 
I oby nigdy nie opuszczał Cię dobry nastrój. 

Sto lat, Przyjaciółko!

W dniu urodzin życzę Ci subtelnej niecierpliwości wiosny,  łagodnego wzrastania lata,  cichej dojrzałości jesieni i mądrości dostojnej zimy,  wielu chwil radości, aby każdy dzień był dla Ciebie  niezapomnianą przygodą i powodem do zadowolenia.  Chciałabym, aby nigdy nie zabrakło Ci miłości  najważniejszych osób w Twoim życiu.  Bądź zawsze szczęśliwa i wyrozumiała.  I oby nigdy nie opuszczał Cię dobry nastrój.  Sto lat, Przyjaciółko!