Dla siostry

Życzenia imieninowe dla siostry od Brata i Siostry / od rodzeństwa

Ile w ulu pszczół robotnic,
ile pociąg mija zwrotnic,
ile kwiatów liczy łąka,
ile kropek ma biedronka,
tyle szczęścia i słodyczy

w dniu imienin Tobie, Siostrzyczko, życzę.

Ile w ulu pszczół robotnic, ile pociąg mija zwrotnic, ile kwiatów liczy łąka, ile kropek ma biedronka, tyle szczęścia i słodyczy w dniu imienin Tobie, Siostrzyczko, życzę.

W tym uroczystym dniu Twoich imienin szczere i serdeczne życzenia długich lat życia, przepełnionych zdrowiem i szczęściem, pogody ducha, pomyślności i ludzkiej życzliwości, dni pełnych słońca i radości oraz wszystkiego, co najpiękniejsze i najmilsze w życiu. Nigdy się nie zmieniaj, kochana Siostrzyczko. 

W tym uroczystym dniu Twoich imienin szczere i serdeczne życzenia długich lat życia, przepełnionych zdrowiem i szczęściem, pogody ducha, pomyślności i ludzkiej życzliwości, dni pełnych słońca i radości oraz wszystkiego, co najpiękniejsze i najmilsze w życiu. Nigdy się nie zmieniaj, kochana Siostrzyczko. 

W dniu imienin przyjmij, proszę, szczerych życzeń pełne kosze
W dobrym banku - sum bajecznych,
dzieci zdrowych, ślicznych, grzecznych.
A urody - wciąż w rozkwicie…
Niech w miłości płynie życie!

Sto lat, Siostrzyczko!

W dniu imienin przyjmij, proszę, szczerych życzeń pełne kosze W dobrym banku - sum bajecznych, dzieci zdrowych, ślicznych, grzecznych. A urody - wciąż w rozkwicie… Niech w miłości płynie życie!Sto lat, Siostrzyczko!

Uśmiechu w każdej sekundzie,
radości w każdej minucie,
przyjaźni w każdej godzinie,
szczęścia każdego dnia,
miłości przez całe życie!
Sto lat z okazji imienin, Siostro! 

 

Uśmiechu w każdej sekundzie, radości w każdej minucie, przyjaźni w każdej godzinie, szczęścia każdego dnia, miłości przez całe życie! Sto lat z okazji imienin, Siostro!  

Imieniny - każdy to powie,
najlepsza okazja, by wypić za zdrowie.
Toast za Ciebie, za lepsze czasy,
by nie zabrakło piwa i kasy.
Ostatni toast, rzecz najważniejsza,
by jutro głowa nie była cięższa...

Spełnienia marzeń, Siostrunio!!! 

Imieniny - każdy to powie, najlepsza okazja, by wypić za zdrowie. Toast za Ciebie, za lepsze czasy, by nie zabrakło piwa i kasy. Ostatni toast, rzecz najważniejsza, by jutro głowa nie była cięższa...Spełnienia marzeń, Siostrunio!!! 

Życzę Ci dzisiaj wszystkiego, wszystkiego najsłodszego na ziemi, niech Twe życie w sen piękny się zmieni. To Ci pozwoli uśmiechać się na zawsze, śnij sny cudowne i najciekawsze!

Z najserdeczniejszymi imieninowymi życzeniami
Siostra ... z rodziną 

Życzę Ci dzisiaj wszystkiego, wszystkiego najsłodszego na ziemi, niech Twe życie w sen piękny się zmieni. To Ci pozwoli uśmiechać się na zawsze, śnij sny cudowne i najciekawsze!Z najserdeczniejszymi imieninowymi życzeniami Siostra ... z rodziną 

Szczęścia, zdrowia, pomyślności,
czerp z życia same radości!
Niech los Ci zawsze sprzyja,
a co złe niech Cię omija.
Dużo słodkości, szczęścia w miłości,
samych luksusów, milion całusów.
Niech odejdą precz gorycze
z głębi serca Tobie życzę.
O czym myślisz, o czym marzysz
niech Ci w życiu się przydarzy!

Wszystkiego najlepszego z okazji Twych imienin życzy...

Szczęścia, zdrowia, pomyślności, czerp z życia same radości! Niech los Ci zawsze sprzyja, a co złe niech Cię omija. Dużo słodkości, szczęścia w miłości, samych luksusów, milion całusów. Niech odejdą precz gorycze z głębi serca Tobie życzę. O czym myślisz, o czym marzysz niech Ci w życiu się przydarzy!Wszystkiego najlepszego z okazji Twych imienin życzy...

Dzień Twych imienin z kalendarza, okazję miłą do życzeń stwarza: słońca, kwiatów, pomyślności, zdrowia, sił i wytrwałości. Wypełnienia wszystkich marzeń, pomyślnego planu zdarzeń, aby szczęście Ci czuwało, i życzenia te spełniało. 

Moc najserdeczniejszych imieninowych życzeń - kochanej siostrze - przesyła...

Dzień Twych imienin z kalendarza, okazję miłą do życzeń stwarza: słońca, kwiatów, pomyślności, zdrowia, sił i wytrwałości. Wypełnienia wszystkich marzeń, pomyślnego planu zdarzeń, aby szczęście Ci czuwało, i życzenia te spełniało.  Moc najserdeczniejszych imieninowych życzeń - kochanej siostrze - przesyła...

Kochana Siostro!
My życzymy Tobie szczerze: szczęścia w całej Twej karierze! Oprócz tego dużo zdrowia, radości i wszelkiej pomyślności. 

Sto lat z okazji imienin składa rodzeństwo 

Kochana Siostro! My życzymy Tobie szczerze: szczęścia w całej Twej karierze! Oprócz tego dużo zdrowia, radości i wszelkiej pomyślności. Sto lat z okazji imienin składa rodzeństwo