Dzień Mężczyzny

Życzenia na Dzień Mężczyzny dla Męża

Misiu kochany życzę Ci 100% pewności,
więcej stanowczości,
ruchu pewnego,
głosu mocnego,
spojrzenia boskiego,
torsu dużego,
serducha ciepłego....
by to wszystko przetrwało do później starości.
Kochaj mnie złotko, czule i słodko!


Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Mężczyzny życzy kochająca ...

Misiu kochany życzę Ci 100% pewności, więcej stanowczości, ruchu pewnego, głosu mocnego, spojrzenia boskiego, torsu dużego, serducha ciepłego.... by to wszystko przetrwało do później starości. Kochaj mnie złotko, czule i słodko! Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Mężczyzny życzy kochająca ...

W Dniu Mężczyzny życzę Ci, abyś zawsze służył mi:
SIŁĄ gdy popsuje się odkurzacz,
ŚMIECHEM gdy mnie życie zacznie wkurzać,
RADĄ gdy popadnę w wątpliwości,
CIAŁEM gdy zapragnę też miłości!

Wszystkiego najlepszego, Kochanie!

W Dniu Mężczyzny życzę Ci, abyś zawsze służył mi: SIŁĄ gdy popsuje się odkurzacz, ŚMIECHEM gdy mnie życie zacznie wkurzać, RADĄ gdy popadnę w wątpliwości, CIAŁEM gdy zapragnę też miłości!Wszystkiego najlepszego, Kochanie!

Z okazji Dnia Mężczyzny życzę Ci, Mężusiu drogi,
Abyś był pomocny jak komputer,
Szybki jak japoński skuter,
Sympatyczny jak maskotka,
I słodziutki jak szarlotka.

Z okazji Dnia Mężczyzny życzę Ci, Mężusiu drogi, Abyś był pomocny jak komputer, Szybki jak japoński skuter, Sympatyczny jak maskotka, I słodziutki jak szarlotka.

Bez wsparcia Twojego męskiego, silnego ramienia żyć już nie można, dlatego składam Ci życzenia z okazji Twojego święta będąc tak radosna. Szkatułki pomyślności, najlepszego samochodu, dużo siły, pieniędzy i słońca!

Sto lat z okazji Dnia Mężczyzny! 

Bez wsparcia Twojego męskiego, silnego ramienia żyć już nie można, dlatego składam Ci życzenia z okazji Twojego święta będąc tak radosna. Szkatułki pomyślności, najlepszego samochodu, dużo siły, pieniędzy i słońca!Sto lat z okazji Dnia Mężczyzny! 

Kochanie! Z okazji Dnia Mężczyzny życzę Ci zbierania z życia tylko najlepszych wrażeń i spełnienia wszystkich marzeń. I aby słońce było na niebie! 

 

Kochanie! Z okazji Dnia Mężczyzny życzę Ci zbierania z życia tylko najlepszych wrażeń i spełnienia wszystkich marzeń. I aby słońce było na niebie!  

Z okazji Dnia Mężczyzny życzę Ci kochanie:
gwiazdki z nieba,
kasy ile potrzeba,
samych radości,
ze mną czułości,
słońca w błękicie,
uśmiechu przez calutkie życie,
i niech Ci się spełniają wszystkie marzenia,
no i w ogóle najlepsze życzenia!

Z okazji Dnia Mężczyzny życzę Ci kochanie: gwiazdki z nieba, kasy ile potrzeba, samych radości, ze mną czułości, słońca w błękicie, uśmiechu przez calutkie życie, i niech Ci się spełniają wszystkie marzenia, no i w ogóle najlepsze życzenia!

Dziś Święto obchodzi Najdroższy Chłopak,
niech los mu z kwiatów życie uplata,
niech nie da poznać żadnych trosk
i rzuci pod nogi pieniędzy stos.

Dziś Święto obchodzi Najdroższy Chłopak, niech los mu z kwiatów życie uplata, niech nie da poznać żadnych trosk i rzuci pod nogi pieniędzy stos.

8 marca dałeś mi kwiatki i czekoladki,
dziś ja ci daję talon na buziaczki.
Możesz je odebrać dziś do północy,
będzie w nich cały romantyzm tej nocy.

W Dniu Mężczyzny życzę Ci wszystkiego najlepszego!

8 marca dałeś mi kwiatki i czekoladki, dziś ja ci daję talon na buziaczki. Możesz je odebrać dziś do północy, będzie w nich cały romantyzm tej nocy.W Dniu Mężczyzny życzę Ci wszystkiego najlepszego!

Przyjmij życzenia chłopie kochany w dniu Twojego Święta od znajomej baby, niech Ci się spełnią wszystkie Twe marzenia i niech realne staną się pragnienia.

Wszystkiego najlepszego, chłopie! 

Przyjmij życzenia chłopie kochany w dniu Twojego Święta od znajomej baby, niech Ci się spełnią wszystkie Twe marzenia i niech realne staną się pragnienia.Wszystkiego najlepszego, chłopie! 

Diabełku mój kochany!
Nastaw uszka, wystaw rogi,
Bo mam Ci coś ciekawego do powiedzenia:
Że czas płynie, świat się zmienia,
A ja Cię Kocham bez wytchnienia!


Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Mężczyzny, Kochanie!  

Diabełku mój kochany! Nastaw uszka, wystaw rogi, Bo mam Ci coś ciekawego do powiedzenia: Że czas płynie, świat się zmienia, A ja Cię Kocham bez wytchnienia! Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Mężczyzny, Kochanie!