1 czerwca 2020 (Poniedziałek)
E Bliźnięta
(23.05 - 21.06)
14.06.2017, 16:05

​Zrozpaczeni rodzice udostępnili fotografię synka, który tuli swojego brata bliźniaka przed śmiercią

KATEGORIA: CIEKAWOSTKI
6180
KATEGORIA: CIEKAWOSTKI

Historia dwóch braci bliźniaków, z których jeden przytula swojego chorego brata, poruszyła internautów na całym świecie. Niestety, nie ma ona szczęśliwego zakończenia.

Bracia Buchmeyer przyszli na świat 18 sierpnia i w pierwszej chwili nic nie zapowiadało zbliżającej się tragedii. Jednak już po wstępnych badaniach jednego z nich, Hawka, zajmujący się nim lekarze przekazali rodzicom łamiącą serce wiadomość - chłopiec cierpiał na poważną wadę wrodzoną o bardzo wysokim współczynniku śmiertelności, sięgającym 40%.

Okazało się, że delikatny organizm Hawka mierzy się z wrodzoną przepukliną przeponową. Wada ta polega na przemieszczeniu przez ubytek w przeponie narządów jamy brzusznej do klatki piersiowej, z czasem doprowadzając do upośledzenia funkcjonowania płuc. Hawk niestety przegrał tę walkę, o czym internautów poinformowali rodzice. "Smutek wypełnił dzisiaj nasze serca, bowiem nasze słodkie maleństwo zostało wezwane do nieba by być u boku Jezusa", głosił wpis. 

Historia Hawka wraz z niezwykle poruszającym zdjęciem, na którym malca tuli jego brat bliźniak bardzo wzruszyła internautów. Ludzie z całego świata składali rodzicom bliźniaków najszczersze kondolencje, łącząc się z nimi w modlitwie. 

"Odszedł w spokoju i wiemy, że już więcej nie cierpi. Proszę, dajcie nam trochę czasu by opłakać śmierć Hawka i rozpocząć proces leczenia ran", poprosili pod kolejną fotografią rodzice. Nie pozostaje nam nic innego jak uszanować ich prośbę i dołączyć się do składanych kondolencji.

Czytaj więcej
Udostępnij znajomym