6 czerwca 2020 (Sobota)
E Bliźnięta
(23.05 - 21.06)
12.09.2017, 00:16

Matka w bestialski sposób traktuje dziecko. Robi to, by ukarać męża

KATEGORIA: CIEKAWOSTKI
9132
KATEGORIA: CIEKAWOSTKI

Kobieta bez skrupułów, bo jak inaczej taką nazwać, nagrała, jak poddusza za pomocą liny swojego rocznego synka, a to wszystko dlatego, że jej mąż nie chciał odebrać od niej telefonu.

Sprawczyni – Nauremon Jampasert założyła na szyję dziecka czarną linę i zaczęła bujać nim w powietrzu niczym jojo. Chłopczyk krzyczał w agonii, a po chwili został rzucony na łóżku. „Zobaczysz, Joe” - mówiła zdesperowana kobieta do kamery, „Zazwyczaj zależy Ci na dobru ludzi. To jest Twój syn. To jest sznur”. Ale na tym nie poprzestała „Patrz na to. Nie jest martwy, jeszcze go nie zabiłam. Patrz na niego. Zabiorę go, żeby umarł gdzieś indziej. Musisz się ze mną dzisiaj zobaczyć, bo inaczej...”.

Później jeszcze raz zagroziła, że jeśli ten nie wróci do domu, to tego pożałuje, a wszystko to, bo nie odbierał od niej telefonu. Mąż szalonej kobiety przekazał dalej filmik swojej siostrze i mamie, a one udostępniły go w sieci błagając o pomoc, aby maluchowi nie stała się krzywda. Policja czym prędzej trafiła do mieszkania sprawczyni i udało się, jak mówią lekarze, bez większych kontuzji odeskortować dziecko do szpitala na obserwację. Jampasert – ojciec, nie potrafił przestać płakać na konferencji prasowej, jego żona była szalona i nie potrafiła wytrzymać, że tyle przesiaduje w pracy. Ponoć podejrzewała go jeszcze o zdradę...

Bardzo cierpię” - mówiła sprawczyni, „Pierwsze co przyszło mi na myśl, to że sama się zabiję, a skrzywdziłam moje dziecko tylko dlatego, że nie myślałam racjonalnie. W głębi serca mam wrażenie, że mojego męża nie obchodzi ani nasze dziecko, ani ja. Chciałam sprawić, żeby cierpiał, dlatego nagrałam ten filmik”. Co najbardziej zaskakujące – mężczyzna nie wniósł żadnej sprawy do sądu i stara się, aby cała sytuacja ucichła. Co również może zdziwić - służby uznały, że nie będą wszczynać postępowania przeciw kobiecie, bo kto zajmie się dzieckiem, jeśli ta trafi do więzienia?

Czytaj więcej
Udostępnij znajomym