6 kwietnia 2020 (Poniedziałek)
C Baran
(21.03 - 19.04)
13.10.2017, 11:56

Znalazła głowę ukochanego w lodówce, jej reakcja na ten okrutny żart mogła być tylko jedna!

KATEGORIA: CIEKAWOSTKI
68074
KATEGORIA: CIEKAWOSTKI

Wszyscy od czasu do czasu mamy ochotę kogoś wkręcić, zrobić jakiś dobry żart, który będzie w naszej pamięci na bardzo długo. Czasem to też tylko kwestia odegrania się na kimś. Niektóre żarty jednak mogą okazać się zbyt poważne, więc trzeba uważać, żeby nie przesadzić....

Kit Harington podniósł poprzeczkę dla wszystkich jajcarzy na bardzo wysoki poziom, bo reakcja jego ofiary – Rose Leslie, była niesamowita. Niektórzy nazwali żart bardzo okrutnym, ale on nie wydaje się mieć takiego zdania. A żart polegał na bardzo ciekawym upozorowaniu swojej śmierci – stworzeniu kopii swojej głowy (która była idealnym odwzorowaniem) i włożeniu jej na półkę do lodówki.

Kit Harrington niedawno udostępnił nagranie, na którym aktor wykręcił swojej narzeczonej i gwieździe z Gry o Tron bestialski żart. Mężczyznaw prosty sposób opowiedział, dlaczego chciał to zrobić: „Jej rodzina nie uznaje prima aprilis, moja natomiast uznaje. To tylko oznacza, że była to świetna okazja, aby Rose się niczego nie spodziewała i padła ofiarą mojego żartu”. Reakcja aktorki podbiła internet, ale również nie bez konsekwencji! Rose powiedziała Harringtonowi, że jeśli kiedykolwiek zrobi jej podobny żart, to między nimi wszystko skończone i małżeństwo również się w to wlicza. Harrington wziął sobie to do serca, ale jednak poleca obejrzeć nagranie, bo jest niezwykle zabawne.

Czytaj więcej
Udostępnij znajomym