6 kwietnia 2020 (Poniedziałek)
C Baran
(21.03 - 19.04)
03.07.2017, 10:37

Zboczeniec narzucał się modelce, bezczelnie wysłał jej swoje rozebrane zdjęcie. Nie uwierzysz, co zrobiła w odpowiedzi…

KATEGORIA: CIEKAWOSTKI
58468
KATEGORIA: CIEKAWOSTKI

Szkocka modelka bielizny, Rebecca McGregor, w zabawny sposób zemściła się na „adoratorze”, który wysłał jej erotyczną wiadomość. Spławiany mężczyzna nie liczył się ze zdaniem niechętnej na romanse dziewczyny. Jego bezczelność sięgnęła zenitu, gdy zboczeniec bez zapowiedzi ani zgody pokazał się na rozbieranym zdjęciu niepozostawiającym wiele dla wyobraźni modelki.

Rebecca uznała, że miarka się przebrała. Żeby odegrać się na chamskim adoratorze, przesłała jego nagą fotkę dalej... do jego mamy! Szukając namiarów na rodziców zboczeńca, modelka musiała wykazać się nie byle jakim zmysłem detektywa, ale jej zemsta dzięki temu stała się jeszcze słodsza.

21-letnia Rebecca nie ukrywa, że nieprzyzwoite oferty otrzymywane przez nią od zapatrzonych w nią mężczyzn to dla niej utrapienie. Wysyłanie mi takich zdjęć to naprawdę oznaka braku szacunku. Czuję się z tym niekomfortowo”, mówi modelka, Codziennie dostaję przynajmniej trzy takie fotki, zazwyczaj nawet bez przywitania, nieopatrzone żadnym komentarzem”, dodaje dziewczyna.

Zażenowana zachowaniem zwłaszcza jednego ze swoich adoratorów, Rebecca powiedziała dość i wzięła sprawy ze swoje ręce.

„Cześć kochana, podobno jesteś spokrewniona z tym jegomościem. Może powinnaś porozmawiać z nim o jego podejściu do kobiet?” - tak 21-latka przywitała się z mamą zboczeńca. Do wiadomości załączyła przesłane przez niego wcześniej zdjęcie.

McGregor ma nadzieję, że taka odpowiedź na niechciane zaloty zmusi jej niewyparzonego adoratora do przemyślenia swojego zachowania a być może nawet skłoni go do bardziej taktownego traktowania kobiet w przyszłości.

Rebecca ujawniła, że w przeszłości kontaktowała się z policją w sprawie otrzymywanych pornograficznych, niesmacznych zdjęć, jednak ostatecznie doszła do wniosku, że służby porządkowe mają ważniejsze rzeczy na głowie, niż ściganie rozochoconych internetowych amantów.

Od razu blokuję i zgłaszam kontakty, wysyłające mi takie zdjęcia, ale Facebook nigdy z tym nic nie robi”, skarży się modelka, „Zdarzało się, że nagle w wiadomościach wyświetlały mi się nagie ciała naprawdę młodych chłopaków, trzynasto- czy czternastoletnich. Od razu je usuwałam”, dziewczyna skarży się na bezmyślność swoich adoratorów, która mogłaby zaprowadzić ją za kratki.

„Może powinnam kontaktować się z ich dziewczynami? Myślę, że zasługują na to, żeby wiedzieć, co wyprawiają ich partnerzy. Jest mi ich żal” - tak swoje podejście do sprawy podsumowuje Rebecca.

Czytaj więcej
Udostępnij znajomym