4 czerwca 2020 (Czwartek)
Imieniny: Franciszek Karol
E Bliźnięta
(23.05 - 21.06)
18.05.2017, 20:43

Zaspana matka przypadkowo zapakowała córce coś więcej niż tylko kanapki do szkoły

KATEGORIA: CIEKAWOSTKI
180210
KATEGORIA: CIEKAWOSTKI

Jednym z nieodłącznych elementów wychodzenia do szkoły było zabieranie ze sobą wcześniej przygotowanych przez mamę kanapek. Zazwyczaj ich skład pozostawał tajemnicą aż do przerwy obiadowej, a niektórzy szczęściarze mogli od czasu do czasu liczyć na coś więcej niż tylko samą kanapkę. Podobnie było w przypadku pewnej 17-latki, której torba śniadaniowa zawierała o wiele więcej niż powinna, a nawet - niż zezwala na to prawo.

Widoczna na powyższym zdjęciu nastolatka to 17-letnia Mckenzie Strange, uczennica szkoły w amerykańskim stanie Georgia. W wywiadzie dla BuzzFeed wyznała, że choć lata wczesnej młodości ma już dawno za sobą, jej kochana mama wciąż przygotowuje jej śniadania, które zabiera ze sobą do szkoły. "Mam wielkie szczęście, że mam mamę, która robi dla mnie tak wiele", komentuje. Ostatnio jednak nastolatka natknęła się w swojej torbie śniadaniowej na coś, co zgodnie z amerykańskim prawem przysługiwać jej będzie dopiero od 21 roku życia. Mowa naturalnie o alkoholu - i to nie pierwszej lepszej puszce piwa, a Four Loko, słodkim napoju piwopodobnym, który w porcji 700 ml zawiera nawet do 12% alkoholu. 

Zaskoczona 17-latka czym prędzej skontaktowała się z mamą w celu wyjaśnienia całego zajścia i szybko wyszło na jaw, że kolorowa puszka alkoholu została przez nią wzięta za mrożoną herbatę. "Napisałam w tej sprawie do mojej mamy, która nie mogła uwierzyć w swój błąd; w trakcie pakowania mojego lanczu była zaspana i myślała, że to puszka mrożonej herbaty", tłumaczy. Jak się okazało, Four Loco zostawił w rzadko używanej przez rodzinę lodówce 23-letni brat nastolatki. Jak na praworządną osobę przystało, Mckenzie pozbyła się alkoholu, nie kusząc losu.

Myślicie, że na tym ta historia się kończy? Nic bardziej omylnego. Zamieszczony przez 17-latke wpis w mediach społecznościowych ze zdjęcia wyżej stał się hitem internetu, w zaledwie kilka godzin zyskując miano viralowego. Przesłano go dalej blisko 100 tysięcy razy, a polubiono 230 tysięcy razy. Tym oto sposobem Mckenzie i jej nierozgarnięta o poranku mama na stałe zapisały się na kartach internetu.

Postąpił(a)byś jak Mckenzie czy zachował(a) alkohol dla siebie?

Nie przyznał(a)bym się mamie
Powiadomił(a)bym ją o jej błędzie

Liczba głosujących: 1417

Nie przyznał(a)bym się mamie - 51%

Powiadomił(a)bym ją o jej błędzie - 49%

Czytaj więcej
Udostępnij znajomym