7 kwietnia 2020 (Wtorek)
Imieniny: Donata Krystian
C Baran
(21.03 - 19.04)
20.03.2018, 18:00

Zaatakowała chłopaka samurajskim mieczem, gdy odkryła, że zainstalował aplikację randkową

KATEGORIA: CIEKAWOSTKI
4585
KATEGORIA: CIEKAWOSTKI

Emily Javier w szale dźgała i cięła swojego chłopaka samurajskim mieczem – kataną – gdy zauważyła, że na jego telefonie niedawno zainstalowana została aplikacja randkowa. Niedługo po zajściu, 30-letniego Alexa Lovell przetransportowano do szpitala z ranami zagrażającymi jego życiu. Para spotykała się ze sobą od dwóch lat.

W konsekwencji napadu niebezpieczną bronią, Alex odniósł liczne rany i stracił władzę w trzech palcach. Policję o zdarzeniu poinformowała sama napastniczka, Emily Javier, która zadzwoniła na telefon alarmowy, kiedy obudziły się w niej wyrzuty sumienia.

Rozhisteryzowana dziewczyna bez ogródek opowiedziała operatorowi linii o tym, co się stało: „Właśnie zadźgałam mojego chłopaka. Wydaje mi się, że jest martwy, musicie się pospieszyć”. Po zgłoszeniu, funkcjonariusze czym prędzej wysłani zostali do domu Alexa w mieście Camas, niedaleko Portland w USA.

Według ujawnionego publicznie raportu, policjanci znaleźli nieprzytomnego 30-latka w jego sypialni. Ściany pomieszczenia, w którym Emily próbowała zabić swojego chłopaka, pokryte były krwią, wyglądając przy tym tak, jakby ktoś wylał na nie czerwoną farbę. Ciężko ranny mężczyzna leżał na podłodze, zwinięty w kulkę.

Emily Javier będzie musiała odpowiedzieć za usiłowanie morderstwa. Kobieta aktualnie przebywa w areszcie, skąd zwolnić może się po uiszczeniu porażającej kaucji w wysokości $350,000. Jednak nawet gdyby to zrobiła, wątpliwe, żeby udało się jej uniknąć kary więzienia za tak poważne przewinienie.

Detektywi ustalili, że do brutalnego ataku oskarżoną zmotywowały podejrzenia, że jej partner zdradza ją z inną kobietą. Dziewczyna doszła do takich wniosków, gdy odkryła, że Alex zainstalował na telefonie aplikację randkową Tinder, a ponadto zauważyła „podejrzane” rude włosy pod prysznicem w domu chłopaka, podczas gdy jej własne zafarbowane były na zielono.

Ofiara ataku samurajskim mieczem przebywa w szpitalu. Liczne rany oraz złamany w toku szamotaniny nadgarstek Alexa udało się opatrzyć. Jego życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo. Ponadto, lekarzom udało się uratować trzy niemalże odcięte palce mężczyzny, jednak bez szans na to, że powrócą one kiedykolwiek do pełnej sprawności.

Ofiara ataku, Alex Lovell, miłośnik kultury japońskiej i zapalony gracz, ma niewiele do powiedzenia o swoim niedawnym przejściu, poza deklaracją, że zachowanie jego dziewczyny w tamtych chwilach było przerażające.

Bardziej boicie się zdrady, czy zemsty za zdradę?

Zdrada jest bardziej bolesna
Zemsta jest przerażająca

Liczba głosujących: 54

Zdrada jest bardziej bolesna - 70%

Zemsta jest przerażająca - 30%

Czytaj więcej
Udostępnij znajomym