7 kwietnia 2020 (Wtorek)
Imieniny: Donata Krystian
C Baran
(21.03 - 19.04)
07.07.2017, 14:01

YouTuberka uprawia seks i karmi przy tym dziecko piersią. Fani stają w jej obronie. Czy słusznie?

KATEGORIA: CIEKAWOSTKI
137572
KATEGORIA: CIEKAWOSTKI

Pochodząca z San Diego mama trójki dzieci i blogerka Tasha Maile niedawno zszokowała swoich fanów wyznając im, że nie widzi nic złego w uprawianiu miłości”, nawet kiedy robi się to… podczas karmienia dziecka piersią.

Tasha Maile, wegańska blogerka i mama trzech chłopców cieszy się na YouTube niemałą popularnością. Jej fani to przede wszystkim inni rodzice wychowujący swoje dzieci na diecie bezmięsnej oraz „w zgodzie z naturą”. Nic więc dziwnego, że erotyczne wyznanie kobiety wpędziło ich w zakłopotanie.

Znajdująca się w ogniu krytyki Tasha zaczęła nie do końca szczerze tłumaczyć swoje zachowanie, zaprzeczając wcześniejszym wyjaśnieniom. Próbując wyjść z tej sytuacji z twarzą, kobieta uparła się, że tak naprawdę karmiła dziecko podczas stosunku tylko dlatego, że jej trzymiesięczny synek nie chciał się od niej „odessać”. Te wykręty tylko dodatkowo zezłościły internautów.

Oryginalne nagranie, w którym Tasha Maile po raz pierwszy wyznała przed kamerą, że karmienie dziecka podczas stosunku sprawia jej szczególną „radość”, obejrzały ponad trzy miliony osób.

Jak możesz czuć się podniecona karmieniem własnego dziecka?! W zupełności zgadzam się, że seks jest naturalny i ważny w związku, ale, no litości, nie rób tego kiedy karmisz piersią! Naprawdę, poczekaj te kilka minut!” - najwyżej oceniane komentarze nad YouTube nie pozostawiają na wegańskiej wideoblogerce suchej nitki.

„Z tego co pamiętam, to uprawiałam seks z moim mężem, a przy tym karmiłam syna piersią. Mąż brał mnie od tyłu, albo coś takiego”, Tasha wraca pamięcią do zdarzenia, które z czasem wywołało dookoła niej tyle negatywnego szumu.

 „W uprawianiu miłości nie ma absolutnie nic złego – niezależnie od sytuacji!”, kobieta twardo obstawia przy swoim. Chociaż wśród opinii na temat zachowania YouTuberki przeważają te krytyczne, fani Tashy stają w jej obronie. Wielu z nich wyraża całkowitą aprobatę co do jej podejścia.

To co robisz jest przecież całkowicie naturalne i normalne”, twierdzi autor jednego z umieszczonych pod nagraniem komentarzy, „Nie rozumiem jak niektórzy mogą mieć tak wyprane mózgi, żeby uważać, że karmienie dziecka podczas seksu to coś obrzydliwego”, internauta broni Tashy.

Zgadzacie się z jego opinią, czy stajecie raczej po stronie tych obrzydzonych zachowaniem kobiety?

Czy karmienie dziecka podczas uprawiania seksu to coś normalnego?

Tak
Nie

Liczba głosujących: 4573

Tak - 19%

Nie - 81%

Czytaj więcej
Udostępnij znajomym