3 czerwca 2020 (Środa)
E Bliźnięta
(23.05 - 21.06)
04.08.2017, 11:33

10 przedmiotów, którym nie będziesz mógł się oprzeć!

KATEGORIA: CIEKAWOSTKI
2666
KATEGORIA: CIEKAWOSTKI

Często nie wiemy czego chcemy dopóki nie zobaczymy tego na własne oczy. Czasem warto zafundować sobie samemu mały prezencik, przecież zasłużyliśmy (prawda?). Poniżej znajduje się lista rzeczy, które sprawią, że zaczniesz się zastanawiać, czy ich potrzebujesz czy jednak nie!

1. Miski na przekąski Star Wars

Niech tylko ktoś mi powie, że takich nie potrzebuje, to nie uwierzę! Kto nie chciałby zjeść żelka prosto z ust słynnego Jabba the Hutt?!

2. Wodoodporne opakowanie na telefon

Przecież jest lato, dużo osób wybiera się nad morze albo nawet kursować po oceanach. Dzięki temu opakowaniu Twój telefon jest nie tylko odporny na wodę, ale można też robić przepiękne filmiki i zdjęcia morskiej fauny i flory!

3. Dla tych, co imprezują w basenie...

i mają problem z utrzymaniem swojego napoju w ręku jest to idealne rozwiązanie.

4. Złote doniczki...

które sprawiają, że Twoje rośliny wyglądają, jakby były ananasem!

5. Tablica serów

Bo jeśli miałeś kiedyś problem z rozpoznaniem jakiegokolwiek sera i nie dało Ci to spokoju, to ten przedmiot jest właśnie dla Ciebie! Jest piękna i przejrzysta, więc bez problemu każdy się w niej odnajdzie.

6. Wiatraczek do komórki

Zbyt często ostatnio w tej fali letnich upałów trzeba było obchodzić się bez wiatraka, bo kto o zdrowych zmysłach będzie brał ze sobą wiatrak? No chyba, że taki mini, który mimo swoich rozmiarów zapewnia dużą dozę chłodzenia!

7. Kolorowanka "dla dorosłych"?

Ostatnio fenomenem są książki do kolorowania nazwane "dla dorosłych", co według mnie jest zbędne, bo każdy może kolorować, no ale mniejsza z tym - chodzi o to, że można mieć dużo frajdy i zajęcie na długie godziny, na przykład kiedy się opalamy na plaży :)

8. Obieracz do ananasa

Ananas jest jednym z symboli lata, a to jak ciężko się go obiera sprawia, że nie tak często mamy ochotę go kupić, jednak dzięki temu urządzeniu nie będzie już takich obaw.

9. Świecące piłki plażowe?

Na imprezę na plaży albo na basenie w nocy idealne! Nadają magicznego klimatu i są prześliczne.

10. Wieszak, który jest psem?

Jeśli uważasz, że Twoja szafa jest nudna, to zdecydowanie mamy dla Ciebie rozwiązanie, oczywiście jeśli lubisz psy ;)

Czytaj więcej
Udostępnij znajomym