5 kwietnia 2020 (Niedziela)
C Baran
(21.03 - 19.04)
27.09.2017, 20:04

Wzruszające, co zrobił niepełnosprawny chłopiec dla swojego malutkiego braciszka...

KATEGORIA: CIEKAWOSTKI
6975
KATEGORIA: CIEKAWOSTKI

Nie martw się braciszku, pomogę Ci!” da się niemal usłyszeć, kiedy mały chłopiec bez rączek pomaga uspokoić swojego brata podając mu jego smoczek. Jedyna akceptowalna reakcja na poniższy artykuł to „aww!”. UWAGA: Urocze!

Wideo oryginalnie pochodzi z Instagrama, gdzie w krótkim czasie stało się bardzo popularne. Nie ma wątpliwości dlaczego… Ludzie zaczęli szaleć na jego punkcie, a ich reakcje były takie, jakich tylko mogliśmy oczekiwać.

 

Starszy braciszek niemowlaka mimo braku górnych kończyn użył swojej buzi aby podać płaczącemu dziecku smoczek, co od razu go uspokoiło. Filmik był odtwarzany ponad 150 tysięcy razy i liczba nadal rośnie. 26 sekund, tyle trwa nagranie i każda jego sekunda jest warta obejrzenia. Po tym jak do buzi włożył mu smoczek pogłaskał go z miłością i zaczekał, aż ten się uspokoi, wtedy dopiero się odsunął. W jego oczach było widać, że był z siebie bardzo zadowolony.

To tylko niektóre z komentarzy: „Moje serce się właśnie rozpłynęło i nie mogę przestać płakać”, „Cudowny chłopczyk”, „Biedny chłopiec, podziwiam go!”, „Płakałam, płakałam gorzko przez to nagranie, uśmiech na twarzy starszego dziecka był nie do opisania”, „Bóg może i nie dał mu rączek, ale dał mu siłę i determinację”.

Czytaj więcej
Udostępnij znajomym