7 kwietnia 2020 (Wtorek)
Imieniny: Donata Krystian
C Baran
(21.03 - 19.04)
14.12.2017, 20:01

Gnębiony chłopiec nagrał przejmujący filmik. Jego historia poruszyła m.in. Katy Perry i Justina Biebera

KATEGORIA: CIEKAWOSTKI
13905
KATEGORIA: CIEKAWOSTKI

W życiu jest zbyt wiele nienawiści i złych emocji, którym ludzie dają się ponieść. Poznajcie historię chłopca, który już tego nie wytrzymywał i nagrał wywołujące łzy nagranie, na którym zastanawia się dlaczego tak to wszystko wygląda.

Keaton Jones nie powstrzymywał łez, kiedy mówił o prześladowaniu, które spotyka go w szkole. Jego mama postanowiła umieścić wideo w sieci, żeby zyskało rozgłos i dotarło do jak największej ilości osób. Gnębiony uczeń i jego historia poruszyła wielu internautów, a jednymi z oburzonych byli również artyści tacy jak: Katy Perry, Justin Bieber, a nawet Snoop Dogg.

Keaton jest chłopcem, którym w szkole pomiatało wielu jego rówieśników. On sam pyta na nagraniu „Jaki jest tego sens? Jaki jest sens nękania? Dlaczego ktoś czerpie radość w poniżaniu innych i byciu niemiłym dla nich? To nie jest okej...”. Ciężko powstrzymać się od płaczu oglądając to nagranie, które było już wyświetlone dziesiątki milionów razy.

Wielkie gwiazdy wspierają Keatona Jones wysyłając wiele wiadomości. Raperka Cardi B zaapelowała do wszystkich rodziców, aby uczyli swoje dzieci bycia twardym, ale nie znęcania się nad innymi. Powiedziała też, że nie potrafi przestać myśleć o chłopcu z nagrania i bardzo chciałaby go przytulić. Katy Perry przyznała, że to nagranie złamało jej serce i poprosiła, aby wszyscy byli dla siebie mili. Millie Bobby, gwiazda serialu "Stranger Things", napisała do chłopca, że jest super i chciałaby być jego przyjaciółką. A Snoop Dogg i Justin Bieber powiedzieli, że miłość jest jedynym sposobem, aby przezwyciężyć nienawiść na tym świecie.

Czytaj więcej
Udostępnij znajomym