7 kwietnia 2020 (Wtorek)
Imieniny: Donata Krystian
C Baran
(21.03 - 19.04)
27.07.2017, 12:58

Ogłosiła: „Sprzedam strój kąpielowy”. Gdy dobijał się do niej zboczeniec, sprytny brat ruszył dziewczynie na ratunek

KATEGORIA: CIEKAWOSTKI
8460
KATEGORIA: CIEKAWOSTKI

Bracia potrafią być nieznośni – a do tego grubiańscy, niemili i ogólnie najgorsi na świecie. Jednak kiedy przyjdzie co do czego, zawsze pierwsi staną w obronie swojej młodszej siostry, co potwierdza ta zabawna historia, szturmem podbijająca internet.

Pięć dolarów za używany kostium kąpielowy? To całkiem niezła cena

Opublikowanym przez Tess Wright ogłoszeniem zainteresowały się jednak nie tylko chętne na zakup kobiety, a przyciągnęło ono też uwagę zboczeńca-wyłudzacza.

Grupy sprzedażowe na Facebooku to co prawda świetny sposób na pozbycie się niepotrzebnych przedmiotów, jednak i tam nietrudno natrafić na zboczeńca, zainteresowanego czymś innym, niż sprzedawanym produktem…

„Chętny kupiec” nalegał, żeby Tess przesłała mu swoje zdjęcia w stroju kąpielowym, a tym samym przekonała go, że ten „dobrze leży na ciele”

...tak, bo nikt nie domyśli się, koleżko, że tak naprawdę chcesz zobaczyć właścicielkę tego bikini, a sprzedawanym kostiumem nie jesteś zainteresowany wcale a wcale - i tak by na ciebie nie pasował.

Brat dziewczyny, Kade Wright, szybko wysunął propozycję nietypowej interwencji i zaoferował siostrze pomoc w daniu zboczeńcowi nauczki, którą ten na zawsze zapamięta.

Tess chciała upewnić się, że potencjalny nabywca otrzyma doskonały wgląd na strój kąpielowy, a więc obfotografowała brata z każdej strony, uwieczniając aparatem każdy „drobny szczegół”, który mógłby zainteresować kupca.

Wierzymy, że goniący za fotkami dziewczyn w bikini internetowi zboczeńcy dzięki tej historii zastanowią się dwukrotnie, zanim podczas kolejnych „podchodów” zobaczą coś, czego bardzo nie chcieliby widzieć.

Chociaż internet wciąż potrafi być „niebezpiecznym miejscem”, zwłaszcza dla kobiet, dzięki sprytnym braciom, takim jak Kade, wraca nam odrobina wiary w to, że ze zboczeńcami można wygrać z humorem. Wielkie brawa dla odważnego brata!

Czy na rodzeństwie można polegać?

Tak
Nie

Liczba głosujących: 201

Tak - 87%

Nie - 13%

Czytaj więcej
Udostępnij znajomym