5 kwietnia 2020 (Niedziela)
C Baran
(21.03 - 19.04)
16.10.2017, 22:39

Wymieniła torebkę sosu z McDonald’s na… nowy samochód?!

KATEGORIA: CIEKAWOSTKI
39657
KATEGORIA: CIEKAWOSTKI

Niektórym dopisuje ogromne szczęście i jedną z takich osób jest ta kobieta, którą można nazwać prawdziwą mistrzynią biznesu. Sos Szechuan stał się bardzo pożądany dzięki popularnej kreskówce dla dorosłych "Rick and Morty". Ludzie na jego punkcie oszaleli, tym bardziej że nie można było go prawie nigdzie nabyć...

Rachel Marie udało się zgarnąć jedną z 20 torebek niesamowicie rzadkiego i cennego sosu, który McDonald’s postanowił przywrócić w bardzo ograniczonej ilości do oferty ich sieci. Kobieta postanowiła pochwalić się nim na jednej grupie online i dzięki temu zyskała samochód! Nikt nie pomyślałby, że tak mogą potoczyć się sprawy, a jednak!

23-letnia, z zawodu artystka, Rachel jest ogromną fanką Rick and Morty, a sos Szechuan, który pojawił się w trzecim sezonie serialu był jego istotną częścią. Ludzie nie mogli się opanować, byle tylko mieć okazję go spróbować.

Tak też miała Rachel. W serialu tytułowy Rick Sanchez deklaruje, że poświęci wszystko, żeby tylko zdobyć ten sos, który tak naprawdę został wydany w 1998 roku jako promocja filmu Disney’a Mulan.

W wywiadzie ujawniła, że odkąd się dowiedziała, że sos zostanie przywrócony do sprzedaży bardzo chciała go zdobyć. Pojechała więc w 45-minutową trasę do Detroit, na długo przed otwarciem, aby zgarnąć swoją porcję, kiedy sos stanie się tylko dostępny około godziny drugiej nad ranem. Kiedy tam dotarła już setki osób czekały w kolejce. Restauracja miała tylko 20 paczuszek, ale Rachel udało się jedną zgarnąć.

Miała plan, aby spróbować go podczas oglądania słynnego odcinka Rick and Morty, ale postanowiła najpierw udostępnić swoją zdobycz na jednej z grup na Facebooku. Ludzie chcieli się z nią wymienić na różne rzeczy, ale oferta samochodu bardzo ją zaciekawiła. Był to Volkswagen Golf Mk4, wię postanowiła się z proponującym tę ofertę mężczyzną spotkać. „Przewiózł mnie samochodem, aby pokazać, że jest w pełni sprawny. Był ogromnym fanem serialu i miał już drugi samochód, więc tego nie potrzebował”.

Niektórzy nie ukrywali, że bardzo im zależało na zdobyciu tego sosu...

Czytaj więcej
Udostępnij znajomym