29 marca 2020 (Niedziela)
Imieniny: Cyryl, Józef Zenon
C Baran
(21.03 - 19.04)
07.09.2017, 11:02

Kiedy wyszedł z więzienia, wszyscy go szukali. Dostał ofertę, która odmieniła jego życie

KATEGORIA: CIEKAWOSTKI
13576
KATEGORIA: CIEKAWOSTKI

To jedna z tych „jeden na milion” sytuacji kiedy los szczęśliwie się odwraca. Mekhi Alante Lucky z Południowej Karoliny trafił do więzienia, a dzięki więziennemu zdjęciu, które mu tam zrobili, otrzymał propozycję pracy, która stała się jego pasją i dała mu światową sławę.

Mężczyzna podpisał kontrakt z St. Claire Modeling, po tym jak udostępniono jego więzienne zdjęcie w sieci i stało się ono bardzo popularne. 20-latek podbił serca internautów, zapewne głównie kobiet, swoimi różnokolorowymi oczami spowodowanymi rzadką wadą genetyczną nazywaną heterochromią. „Od razu wiedzieliśmy, że będzie dla naszej agencji perfekcyjną addycją” mówi menedżer agencji modelingu – Damiana O’Bryant, mająca nadzieję zabrać Mekhi’ego na jedno z najważniejszych wydarzeń modowych, czyli Nowojorski Tydzień Mody.

 

Mężczyzna trafił do więzienia za posiadanie skradzionego samochodu i uciekanie przed policją w kwietniu 2016 roku. Ma też na swoim koncie dwa mniejsze wykroczenia za wzywanie służb ratunkowych bez potrzeby oraz opieranie się policjantowi.

Agencja udostępniła w sieci zdjęcia z pierwszej sesji zdjęciowej Lucky’ego. Jego zdjęcia ukazały się w największych tytułach modowych świata.

Internauci go pokochali i na pewno nie bez powodu – przystojna twarz, piękne oczy i bardzo chwytliwe imię „Lucky” (co oznacza "szczęśliwy"). Jego kariera dopiero się rozpoczyna i możemy tylko liczyć, że nasz "szczęściarz" będzie teraz żył bezpieczniej, aby nie zaprzepaścić tego, co sobie zaskarbił. W końcu jednego dnia był kryminalistą, a drugiego szedł po wybiegu. 

Czytaj więcej
Udostępnij znajomym