6 czerwca 2020 (Sobota)
E Bliźnięta
(23.05 - 21.06)
16.06.2017, 17:40

Udostępniła zdjęcie swojego niedoskonałego brzucha po porodzie, żeby pokazać innym kobietom, że nie mają się czego wstydzić

KATEGORIA: CIEKAWOSTKI
5814
KATEGORIA: CIEKAWOSTKI

Kimberly po porodzie miała dość osób, które komplementowały jej figurę, nie mogąc wyjść z podziwu, jak szybko zdołała wrócić do formy. To właśnie nieustanne wysłuchiwanie pochwał na temat jej "idealnego ciała" doprowadziło do tego, że zdecydowała się pokazać, jak wygląda naprawdę.

Kimberly Henderson jest muzykiem z Karoliny Południowej, na co dzień pracując jako matka wychowująca czwórkę swoich pociech. Zrobiło się o niej głośno, gdy na swoim profilu na Facebooku udostępniła odważne zdjęcie, na którym pokazała swoim fanom, jak naprawdę wygląda jej "idealne" ciało po czterech porodach.

Kimberly pokazała tym samym tysiącom kobiet na całym świecie, że nie powinny się wstydzić własnego ciała, które w naturalny sposób zmienia się w wyniku ciąży. Pod zdjęciem, na tę chwilę udostępnionym już blisko 7 tysięcy razy, zamieściła bardzo osobisty i wzruszający komentarz:

 

"Zdecydowałam się udostępnić to zdjęcie i obnażyć swój nieedytowany i niesphotoshopowany brzuch, ponieważ sama miałam problemy z zaakceptowaniem swojego ciała po ciąży. Przed nią miałam nawet sześciopak... ale teraz wiem, że nawet ćwiczenia nie sprawią, że stracę dodatkową, luźną skórę, albo pozbędę się na zawsze rozstępów. Ale nie mam z tym problemów, ponieważ gdy każdego dnia wstaję obudzić swoje cztery piękne i roześmiane twarzyczki, przypominam sobie, że są one warte obwisłego brzucha, a nawet rozstępów. Wciąż noszę bikini, ponieważ to bycie matką a nie płaski brzuch sprawia, że czuję się seksowna. Długo mi zajęło, żeby do tego dojrzeć... bardzo wstydziłam się swojego ciała. Wstydziłam się go, ponieważ byłam młoda i wszystkie kobiety w moim wieku miały idealna ciała, a ja nosiłam jednoczęściowy kostium kąpielowy, by ukryć swoje niedoskonałości. I nie staram się powiedzieć, że moja sytuacja jest gorsza od innych - nic z tych rzeczy. Staram się tylko wam przypomnieć, że wasze ciała są piękne. PONIEWAŻ JESTEŚMY mamami i JESTEŚMY superbohaterkami i po prostu RZĄDZIMY! I moim zdaniem to znacznie bardziej seksowne od sześciopaka!".

Pod zdjęciem od razu zaczęły pojawiam się ciepłe komentarze podziwiające odwagę Kimberly. Wiele z komentujących kobiet przyznało, że ciąża odcisnęła piętno również i na ich ciałach, ale że nigdy w życiu nie zdecydowałyby się cofnąć czasu. Fanki artystki są wdzięczne za jej postawę, która dodała im odwagi i pozwoliła zmienić dotychczasowe podejście; by ostatecznie przestać wstydzić się swojego wyglądu i dumnie kroczyć przez życie ze świadomością, że to wszystko dzięki byciu matką.

Czytaj więcej
Udostępnij znajomym