6 czerwca 2020 (Sobota)
E Bliźnięta
(23.05 - 21.06)
15.07.2017, 20:08

To prawdziwe zwierzęta czy maskotki?!

KATEGORIA: CIEKAWOSTKI
7532
KATEGORIA: CIEKAWOSTKI

Sam mam problemy z uwierzeniem w część z nich, ale jednak to prawdziwe zwierzęta. Są przeurocze i jestem pewien, że wam też się spodobają. Uwaga, jeśli ze względu na jakąś chorobę nie możecie przeglądać zbyt dużej ilości słodkich obrazków, to radzę zawrócić! ;)

1. Panda wielka

Może to ta puchatość, która sprawia że aż mamy ochotę ją przytulić, a może te czarne oczka, ale na pierwszy rzut oka ciężko odróżnić ją od maskotki.

2. Maskotkocepcja

Niektóre pieski również wpasowują się w kategorię maskotek, tutaj jeden z przykładów

3. Alpaka

A dokładniej małe alpaki, które wyglądają, jakby były stworzone tylko w celu głaskania. No i te maskotkowe oczka...

4. Taki sobie piesek

Trzeba przyznać, że gdyby nie to, że wystawił język, wielu z nas miałoby trudności w określeniu, czy jest prawdziwym zwierzakiem czy nie!

5. Przestraszony kot

Koty również zasługują na wspomnienie o nich w tej kategorii. Nie tylko ze względu na puszystość i miękkość futerek, ale też na to, że kiedy zastygają w jakiejś pozie to ciężko powiedzieć, czy jeszcze są naszym pupilem czy już magicznie zmieniły się w pluszaka!

6. Kanapowiec

Mimo że wygląda jak zabawka, którą dziecko zostawiło na kanapie, to jest to całkowicie prawdziwy pies!

7. Piękniś

Niektóre psy po prostu wyglądają jakby były stworzone, żeby imitować maskotki, a może taki jest cel hodowców? Stworzyć tak słodkie zwierzęta, żeby ludzie nie mogli im się oprzeć!

8. Rozmyślający kot

Mimo że tak wygląda, to nie jest to przewrócona zabawka, a kot który zdecydował położyć się w takiej specyficznej pozycji. Jak wszyscy wiemy - koty lubią dziwne pozy.

9. Maleńki husky

Ah te Husky... Czyli psy, które jako dorosłe są jednymi z najładniejszych, a jak są małe to potrafią rozbroić nas swoją słodkością...

10. Eko-dywanik

Maskotka? Dywan? Nadal nie! To nadal czyjś pupil, przypadek sprawił, że wygląda jak najbardziej miękki dywanik, na którym każdy chciałby się przespać.

11. Bonusowe podwójne zdjęcie

Jaka to seria maskotek, bo chcę... A nie, to nadal zwierzaki, czyli jednak nie będę mógł sobie takiego postawić na półce, niech to...

Czytaj więcej
Udostępnij znajomym