3 kwietnia 2020 (Piątek)
Imieniny: Jakub, Pankracy Ryszard
C Baran
(21.03 - 19.04)
04.12.2017, 14:55

Modelka omal nie straciła wzroku przez tatuaż oka...

KATEGORIA: CIEKAWOSTKI
19582
KATEGORIA: CIEKAWOSTKI

Czasem marzenia i zachcianki niosą ze sobą duże ryzyko, a dla tej kobiety nawet poważne konsekwencje. Chciała wytatuować sobie gałkę oczną na fioletowo, ale niestety procedura nie poszła tak sprawnie, jak sobie to wymarzyła.

Modelka z marzeniem o fioletowym oku jest o krok od umówienia się na wizytę do lekarza, który miałby usunąć jej oko. Catt Gallinger jest w trakcie oczekiwania na operację, ale ból i dyskomfort atakują ją z zaskakującą siłą. Cały świat i wszyscy fani 24-latki ze stolicy Kanady są wstrząśnięci ostatnimi wydarzeniami i poczynaniami kobiety.

Procedura tatuażu gałki ocznej polega na wstrzyknięciu barwnika w gałkę oczną, która później samoczynnie przyjmuje i rozprowadza kolor. Niestety w przypadku Catt cała operacja przebiegła okropnie, nie tylko psując jej wzrok, ale także skutkując nieustannymi fioletowymi łzami i groźbą stałego uszkodzenia widzenia w jej lewym oku.

Kobieta w poście na Facebooku żali się tym, jak źle się czuje i jak żałuje swojej decyzji, pokazując nam swoje spuchnięte i łzawiące oko. „Zażywam leki i czekam tylko na umówienie spotkania podczas którego, mam nadzieję, uda mi się przejść następną operacją. Cała ta sytuacja łamie mi serce. Nie potrafię podnieść powieki bez ogromnego bólu. Zawsze byłam tutaj szczera i nie mam zamiaru przestać – straciłam nadzieję. Niewiele brakuje, a poproszę o usunięcie całego oka” - żali się na portalu społecznościowym.

Rozmawiając z GlobalNews.ca potwierdziła, że jeśli ból i cierpienie spowodowane nieudolnie przeprowadzoną procedurą nie ustaną, to wolałaby przejść operację usunięcia oka. Wolałabym już się go pozbyć niż żyć w ten sposób do końca życia”. Kobieta zaczęła skarżyć się na depresję i wstydzi się momentów, w których w trakcie nocy musi kogoś obudzić, bo boi się co się może z nią stać.

 

Podobna sytuacja miała miejsce niedawno w Polsce, kiedy to fanka słynnego u nas Popka, wytatuowała sobie oczy na czarno po czym zaczęła zgłaszać częściową utratę widzenia. Co nie znaczy wcale, że procedura jest bardzo niebezpieczna – znaczy to jedynie, że trzeba znaleźć najlepszego specjalistę i być pewnym tego, co się robi. I mieć świadomość ryzyka powikłań.

Czytaj więcej
Udostępnij znajomym