4 kwietnia 2020 (Sobota)
Imieniny: Ambroży, Izydor Mira
C Baran
(21.03 - 19.04)
11.06.2017, 19:34

Ta piękna modelka spaceruje po Nowym Jorku bez spodni. Czy też dałbyś się nabrać?

KATEGORIA: CIEKAWOSTKI
106435
KATEGORIA: CIEKAWOSTKI
Tak, widoczna na filmie dziewczyna nie ma nic na nogach. Sekret sprytnej sztuczki tkwi w tym, że Leah namalowano na nogach przekonującą, realistyczną grafikę wyglądającą jak obdarte spodnie. Nabrali się na nią wszyscy, włącznie z pracowniczką sklepu odzieżowego, która – niewiarygodne - chętnie udzieliła roznegliżowanej modelce rad co do wymiany lub reklamacji nieistniejących dżinsów.

Roznegliżowana modelka spaceruje publicznie jak gdyby nigdy nic...

Za niezwykle realistyczną grafikę odpowiedzialne jest nowojorskie studio charakteryzacji, makijażu i body-artu, cieszące się znakomitą renomą. „The Body Of Art”, jak nazywa się pracownia, współpracowała wcześniej przy teledyskach największych gwiazd, takich jak Lady Gaga czy Beyonce. Patrząc na niesamowite efekty ich pracy widoczne na nogach modelki, trudno się dziwić, że są rozchwytywani. Więcej projektów studio zobaczyć można na oficjalnej stronie internetowej: http://thebodyofart.com/.

Nie tylko modelka

Leah Jung, rodowita Brooklynianka, ma do zaoferowania światu więcej niż swoje wdzięki i jędrną pupę. Gra i śpiewa w duecie o nazwie Babe Band. Jej ulubionym instrumentem jest... ukulele, niepozorna "malutka gitara", znana najbardziej z powszechnego wykorzystania w muzyce country.

Przyszła ikona kontrkultury?

Dziewczyna od dawna zaangażowana jest w nowojorski światek kontrkultury i alternatywy. Jej ciało od stóp do głów pokrywają tatuaże. Znana jest również ze swojej działalności charytatywnej. Udziela się jako wolontariuszka w sierocińcach i szpitalach dziecięcych. Nieprzeciętna uroda, godna lwa odwaga i – przede wszystkim - złote serce. Czego można chcieć więcej? Życzymy Leah przebicia się do mainstreamu i zasłużonej sławy.
Czytaj więcej
Udostępnij znajomym