6 kwietnia 2020 (Poniedziałek)
C Baran
(21.03 - 19.04)
18.06.2017, 18:21

Sportowe Maserati nadaje się do kasacji po próbie ominięcia psa

KATEGORIA: CIEKAWOSTKI
15804
KATEGORIA: CIEKAWOSTKI

Grube płaty białej farby całkowicie zniszczyły wnętrze tego supersamochodu, a straty szacowane są na ponad 200.000 zł (£ 40,000). To wartość szkody, która powstała, gdy puszki farby pozostawione na tylnym siedzeniu samochodu powędrowały jak tornado przez jego wnętrze, gdy kierowca wykonał nagły manewr omijania psa.

Hayley Cain, Kierowniczka działu roszczeń australijskiej firmy ubezpieczeniowej  RAA, jest nieco zaskoczona tym, co zobaczyła. "Puszki przeleciały przez samochód jak mini tornada, pokrywają skórzane wnętrze i szyby grubą warstwą białej farby, ale na szczęście kierowcy nic się nie stało”.

Pani Cain nie ukrywa, że wykonując około 23 000 ocen rocznie pojazdów, zawsze pojawią się jakieś dziwne przypadki: uszkodzony kabriolet Mercedesa, po tym jak wieszak do ubrań utknął w ruchomym mechanizmie dachu, okablowanie do Toyoty Land Cruiser zniszczone przez szczury, papuga zabrana do weterynarza po zjedzeniu tapicerki drzwi – ale przypadek z Maserati plasuje się zdecydowanie na samej górze listy.

Wyobraź sobie ból głowy właściciela tego auta

I pamiętaj - nigdy nie kładź puszki z farbą na tylnym siedzeniu swojego samochodu!

Czytaj więcej
Udostępnij znajomym