6 czerwca 2020 (Sobota)
E Bliźnięta
(23.05 - 21.06)
02.10.2017, 10:55

Skuty kajdankami pada na kolana przed ukochaną i wypowiada słowa, których nikt się nie spodziewa..

KATEGORIA: CIEKAWOSTKI
17017
KATEGORIA: CIEKAWOSTKI

Kiedy jesteś w trakcie aresztowania i nie wiesz co zrobić, to lepiej pomyśl dobrze, bo ciężko będzie przebić wybryk tego gościa, który już będąc zakutym w kajdanki postanowił oświadczyć się swojej ukochanej. Może i to nawet trochę romantyczne…

Policjanci w Oklahomie aresztowali 35-letniego Brandona Thompson czwartego lipca pod zarzutem aż sześciu kradzieży i prowadzili go już do radiowozu, kiedy to nagle podejrzany poprosił o coś bardzo dziwnego, „Zapytałem oficera, czy mogę się oświadczyć”, Brandon opowiada, „A on zapytał mnie „Co niby chcesz zrobić?”, więc powtórzyłem, chciałbym się jej oświadczyć”. Policjanci potraktowali go nieco ulgowo z racji, że świętował tego dnia też swoje urodziny.

Na nagraniu ze zdarzenia można usłyszeć jak Thompson mówi do swojej dziewczyny, Leandria Keith, „Kocham Cię. Czy będziesz moją żoną, proszę?”. Kiedy kobieta się zgadza, jeden z oficerów przekłada kajdanki mężczyzny zza pleców na przód, aby ten mógł założyć kobiecie pierścionek zaręczynowy. Policjanci wrzucili nagranie ze zdarzenia na Facebooka. Wyświetlono je już ponad 12 tysięcy razy!

Według sądu przyszłemu panu młodemu postawione zostaną zarzuty posiadania kradzionej broni palnej i nieodpowiednich substancji oraz niestawienia się na rozprawy w sądzie. Policja raportuje, że przyszła małżonka mężczyzny już dzień po zdarzeniu wpłaciła za niego kaucję. Jeden z oficerów mówi, że liczy iż zaręczyny zmienią jego wybory życiowe na lepsze.

 

Czytaj więcej
Udostępnij znajomym