4 kwietnia 2020 (Sobota)
Imieniny: Ambroży, Izydor Mira
C Baran
(21.03 - 19.04)
11.11.2017, 10:42

Sentymentalny tatuaż stał się powodem, przez który ludzie nie przestawali się z niej wyśmiewać

KATEGORIA: CIEKAWOSTKI
63188
KATEGORIA: CIEKAWOSTKI

Dziewczyna zrobiła tatuaż, gdy miała 18 lat i teraz, po dziesięciu latach, skarży się, że żaden mężczyzna nie chce się z nią przez niego umówić. Dziś ogromnie tego żałuje...

Zrobiła sobie wzór łap jej psa na klatce piersiowej. Adele Smith, kiedy jej pies przekroczył średnią wieku dla jego rasy postanowiła upamiętnić ten dzień. Kobieta wydała 100 funtów na tatuaż, ale po tylu latach zdaje się, że nie był on tego warty. Jest obrzucana różnymi obelgami i nie może znaleźć sobie partnera właśnie przez ten jeden "błąd"...

„Ludzie nie patrzą na mnie i nie chcą ze mną rozmawiać, a to wszystko przez moje piersi na których mam tatuaż. Miał on upamiętniać coś, co zawsze będę chciała pamiętać, ale teraz widzę jak duży błąd zrobiłam”. Jej decyzja nie była zbyt przemyślana, a raczej dosyć spontaniczna i to wystarczyło, żeby zrujnować jej życie towarzyskie.

Tatuaż zajął tylko godzinę, co już wydaje się podejrzane. Adele jednak mówi „Mam też wisienkę na szyi, ale łapy Maxa wymagały więcej miejsca i nie mogłam wpaść wtedy na inny pomysł niż moja klatka piersiowa”. Miała wtedy 18 lat.

„Kiedy chodziłam do szkoł w Portsmouth wszyscy zauważali mój tatuaż i bardzo się z tego cieszyłam” wspomina, „Byłam w centrum uwagi nowych ludzi i pokazywanie mojego biustu, aby pochwalić się tatuażem stało się tym, co zwykłam robić”.

Mówi jednak, że nie wszystko było takie kolorowe, bo zaczęto rzucać w jej kierunku obelgami i wyzwiskami przez co zaczęła nosić swetry i golfy, żeby zakryć odciski łap. Nie dość, że ludzie nie byli mil, to tusz zaczął blednąć i przestał wyglądać tak dobrze jak kiedyś.

Chyba warto wyciągnąć z tej sytuacji jedną ważną lekcję – tak ważne decyzje warto przemyśleć więcej niż raz.

 

Czytaj więcej
Udostępnij znajomym