9 kwietnia 2020 (Czwartek)
C Baran
(21.03 - 19.04)
29.04.2018, 21:00

Rzuciła chłopaka i zaczęła umawiać się… z jego ojcem. Niedługo się pobiorą.

KATEGORIA: CIEKAWOSTKI
5497
KATEGORIA: CIEKAWOSTKI

Gdy Jamie-Rae Roberston i Andy Pinder’s spotkali się po raz pierwszy, bez cienia wątpliwości zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia.

“Od razu wiedziałam, że to mężczyzna, z którym chcę spędzić resztę życia”, wzdycha Jamie-Rae, romantycznie ściskając dłoń swojego starszego kochanka, „Jego głos, to jak na mnie popatrzył, poczułam motyle w brzuchu”, dodaje.

Andy przyznaje, że w tym samym momencie poczuł trafienie strzałą Kupidyna: „Kiedy spojrzeliśmy sobie po raz pierwszy w oczy, te kilka chwil zdawało się trwać wieczność. Miałem wrażenie, że patrzę Jamie-Rae w głąb duszy”, opowiada.

Pierwsze spotkanie zakochanej pary zakłócił jednak pewien drobny szczegół. Jamie-Rae poznała Andy’ego na „spotkaniu rodzinnym”, podczas gdy jej eks-chłopak przedstawiał ją swojej rodzinie. Andy to ojciec byłego chłopaka kobiety.

Już niedługo, technicznie rzecz ujmując, Jamie-Rae zostanie przyszywaną mamą swojego dawnego kochanka…

Pierwsze chwile zaręczonej pary były wyjątkowo niezręczne. „Myślałem, że Jamie-Rae jest przepiękna, ale musiałem też pamiętać o tym, że umawia się z nią mój syn”, przypomina sobie Andy. Mężczyzna długo ukrywał swoje uczucia wobec dużo młodszej dziewczyny. Dla niej także nie było łatwe ujawnić przed Andym, że chciałaby ułożyć sobie z nim przyszłość.

Wkrótce, Jamie-Rae, pomimo że była w ciąży z synem Andy’ego, zaczęła podrywać starszego mężczyznę na Facebooku. „Byłam gotowa zaryzykować wszystko, byleby umówić się z Andym”, ujawnia kobieta. Jeszcze przed narodzinami córki, Maisie, Jamie-Rae została singielką. Czym prędzej zorganizowała randkę ze starszym mężczyzną marzeń – de facto DZIADKIEM swojego dziecka!

Andy wcale nie był zdziwiony wyznaniem Jamie-Rae. Od dawna podejrzewał, że uczucie, którym ją w sekrecie darzył, spotykało się z wzajemnością.

Wkrótce rodziny kochanków zaakceptowały ich nietypowy związek, a 17-letnie córki Andy’ego okazały im szczególne wsparcie, gdy Jamie-Rae urodziła drugą córkę, Maddy.

Po tym, jak Andy oficjalnie oświadczył się Jamie-Rae, rodzice kobiety byli przeszczęśliwi. Datę ceremonii wyznaczono na lipiec tego roku. Druhnami zakochanej pary zostaną ich córki – Maisie i Maddy.

Czy wiek to tylko liczba?

Tak
Nie

Liczba głosujących: 76

Tak - 59%

Nie - 41%

Czytaj więcej
Udostępnij znajomym