1 kwietnia 2020 (Środa)
C Baran
(21.03 - 19.04)
23.04.2017, 10:23

Rodzina zmarłej nastolatki usłyszała jej krzyki z wnętrza grobu. Zobacz szokujące nagranie z akcji ratunkowej

KATEGORIA: CIEKAWOSTKI
67553
KATEGORIA: CIEKAWOSTKI

Grób nastoletniej dziewczyny z Hondurasu został otwarty z uwagi na doniesienia o krzykach dochodzących z jego wnętrza.

Co jakiś czas w mediach pojawiają się historie osób, które pomimo orzeczonego zgonu budzą się w kostnicy lub wręcz w czasie pogrzebu. A co gdyby osoba już pochowana nagle się obudziła?

Przed takim dylematem stanęła rodzina Neysi Perez. Szesnastolatka zmarła będąc w trzecim miesiącu ciąży i została pochowana na lokalnym cmentarzu. Pewnego dnia jednak zdarzyło się coś, czego jej rodzice nie zapomną do końca swoich dni.

Nastolatka była tuż po ślubie i do sarkofagu złożono ją w sukni z wesela. Pewnej nocy wybrała się do łazienki i po prostu upadła. W trakcie kiedy była nieprzytomna, z jej ust wydobywała się piana, co zgodnie z miejscowymi wierzeniami może sugerować opętanie. Wysiłki egzorcysty spełzły jednak na niczym i dziewczyna została uznana za zmarłą. 

"Kiedy położyłem dłoń na grobie, wydawało mi się, że czułem drgania", opowiada ojciec dziewczyny, Rudy Gonzales. "Słyszałem uderzenia i jej głos. Krzyczała o pomoc. Od pogrzebu minęło kilka dni i nie mogłem w to uwierzyć. Byłem w ekstazie i pełny nadziei", dodaje.

Nie wiedząc jak powinni się zachować, członkowie rodziny Neysi po prostu chwycili za młoty i rozpoczęli demolowanie nagrobka. Szokujące wideo przedstawia ich kujących beton w trakcie akcji ratunkowej. Wydawało się, że dziewczyna może zostać ocalona...

Po otwarciu trumny i udaniu się do szpitala lekarza ponownie stwierdzili, że Neysi jest martwa. "Wszyscy byli wyraźnie rozemocjonowani i krzyczeli, że ona żyje!", opowiada doktor Claudia Lopez z placówki, gdzie zostały przetransportowane zwłoki. "Sprawdziliśmy to wszystkimi możliwymi badaniami i niestety cud nie miał tutaj miejsca", dodaje.

Matka Neysi uparcie wierzy, że jej córka została pochowana żywa i to błąd lekarzy sprawił, że umarła. Sprawa prawdopodobnie znajdzie swoje rozwiązanie przed sądem.

Czy na miejscu rodziców postąpiłbyś tak samo?

Tak
Nie

Liczba głosujących: 817

Tak - 87%

Nie - 13%

Czytaj więcej
Udostępnij znajomym