31 marca 2020 (Wtorek)
C Baran
(21.03 - 19.04)
17.09.2017, 10:50

Robił sobie zdjęcie codziennie przez 9 lat. Doprowadziło go to do szczęśliwego zakończenia!

KATEGORIA: CIEKAWOSTKI
12768
KATEGORIA: CIEKAWOSTKI

Od nastoletniego chłopca do dorosłego mężczyzny. Filmiki pokazujące jak zmienia się człowiek na podstawie codziennych zdjęć nie są niczym nowym w internecie, ale zawsze są ciekawe do obejrzenia. Ten o którym chcemy opowiedzieć jest autorstwa Hugo Cornellier, 21-letniego mechanika z Montrealu.

Hugo robił sobie zdjęcie codziennie od momentu ukończenia 12 lat, aby zobaczyć jak się zmieni na przestrzeni czasu. Mężczyzna regularnie wrzuca do sieci montaże swoich selfie, ale ostatni był zdecydowanie wyjątkowy, bo było w nim zdjęcie z jego ślubu, na którym… się uśmiechnął!

Zmiany przez te lata były bardzo widoczne, nie tylko jeśli chodzi o wygląd i zarost, ale również na jego twarzy ekspresja niewyrażająca żadnych emocji przerodziła się w nieskrywaną radość w jego wielki dzień. Urządzenie, które wykorzystuje do zdjęć to creative selfie pro, który stabilizuje zdjęcia sprawiając, że jego twarz zawsze pojawia się w tej samej części klatki, a tylko tło się zmienia, poprzez nudne ściany aż do imprezowych klimatów.

Hugo wytłumaczył na Reddit’cie, że widzi te filmiki jako prezent dla jego przyszłych dzieci, mówi „Wyobraźcie sobie móc obejrzeć podobne wideo zrobione przez waszych rodziców. Jednym z powodów dla których robię to, co robię jest, że przecież to szalone, że moje dzieci będą mogły zobaczyć mnie młodszego, kiedy ja będę starszy”.

Jeśli samemu jesteś zainteresowany rozpoczęciem takiego samego projektu, to dlaczego nie? Ważne jest oczywiście, żeby mieć do tego dobry sprzęt, co z drugiej strony nie oznacza rozbijania banku. Przykładowo jeden z zestawów – Kitvision Escape HD5 action camera kosztuje 35 funtów, czyli około 170-180zł. Nie wydaje się to dużo jak na sprzęt służący wiele lat. Nie ma lepszego dnia, żeby zacząć taki projekt niż DZISIAJ!

 

Czytaj więcej
Udostępnij znajomym