7 kwietnia 2020 (Wtorek)
Imieniny: Donata Krystian
C Baran
(21.03 - 19.04)
11.12.2017, 14:06

Przeszła 30 operacji plastycznych, żeby upodobnić się do gwiazdy filmów dla dorosłych. Zrobiła to dla chłopaka. Teraz żałuje

KATEGORIA: CIEKAWOSTKI
16413
KATEGORIA: CIEKAWOSTKI

Gwiazda chińskiego YouTube przeszła 30 operacji plastycznych, żeby upodobnić się do ulubionej gwiazdy filmów dla dorosłych swojego chłopaka. Po tym, jak się z nim rozstała, niczego nie żałuje bardziej, jak trwałej zmiany wyglądu, która pozbawiła ją „tożsamości”.

Pochodząca z Hong Kongu 22-letnia Berry Ng z pomocą chirurga radykalnie zmodyfikowała kształt swojego czoła, ust, powiek, nosa oraz biustu.

Jak wyjaśnia dziewczyna, nawet tak silna interwencja w wygląd jej ciała nie satysfakcjonowała jej chłopaka. Z czasem uświadomiła sobie, że najlepsze, co może dla siebie zrobić, to zakończyć toksyczny związek.

Po trudnych przejściach Berry przysięgła sobie, że już nigdy nie skorzysta z pomocy chirurga. Pogodziła się co prawda ze swoim nowym, nienaturalnym wyglądem, jednak, jak twierdzi, gdyby tylko dostała taką szansę, z chęcią cofnęłaby czas.

Berry udostępniła w sieci nagranie, na którym przestrzega swoje fanki przed nieprzemyślanymi operacjami plastycznymi. Dziewczyna nalega, że jeśli już się na nie decydują, powinny robić to tylko dla siebie i w celu poprawienia własnej samooceny.

Pierwszy raz w ręce chirurga Berry oddała się jeszcze jako 17-latka. Zachęciła ją do tego reakcja jej chłopaka, który podczas oglądania ‘figlarnych’ filmików zawsze zachwycał się dużymi piersiami występujących w nich kobiet.

„Gdyby mój chłopak powiedział mi w pewnym momencie, że jestem dla niego już wystarczająco piękna, zapewne nie przechodziłabym kolejnych operacji. Ale nigdy tego nie usłyszałam” - żali się Berry.

Jak ujawniła dziewczyna, to właśnie po zabiegu powiększenia biustu dotarło do niej, że robi coś złego. Nie cieszyła jej uzyskana w ten sposób figura. Szalę goryczy przelała reakcja mamy Berry, która zalała się łzami gdy z trudem rozpoznała swoją córkę. Wtedy 22-latka uświadomiła sobie, że jej obsesja co do operacji plastycznych wymknęła się spod kontroli.

Wkrótce Berry opamiętała się i rzuciła mężczyznę, który nalegał na te nieodwracalne chirurgiczne ingerencje jej ciało.

„Może moja twarz nie jest już prawdziwa, ale przynajmniej moje serce takim pozostało”, pociesza się dziewczyna.

Co myślisz o operacjach plastycznych?

To dobry sposób na poprawienie swojego wyglądu
Ludzie powinni nauczyć kochać się takimi, jakimi się urodzili

Liczba głosujących: 115

To dobry sposób na poprawienie swojego wyglądu - 14%

Ludzie powinni nauczyć kochać się takimi, jakimi się urodzili - 86%

Czytaj więcej
Udostępnij znajomym