9 kwietnia 2020 (Czwartek)
C Baran
(21.03 - 19.04)
29.12.2017, 23:28

Mama namalowała na jej głowie kwiaty. W ten sposób nastolatka pogodziła się ze swoją chorobą...

KATEGORIA: CIEKAWOSTKI
14515
KATEGORIA: CIEKAWOSTKI

Dobrze mieć wsparcie w bliskich, kiedy życie rzuca Ci kłody pod nogi. Przekonała się o tym 17-letnia Madisyn, którą dotknęła nieprzyjemna choroba - łysienie plackowate. Nie mogła pogodzić się z utratą włosów, na szczęście jej mama znalazła sposób, aby pomóc córce uporać się z tym koszmarem.

Utrata włosów musiała być ciężkim przeżyciem dla Madisyn

Zamiast ukrywać problem, z uśmiechem na twarzy wzięła udział w sesji zdjęciowej

Nastolatka po utracie włosów została już uwieczniona na kilku zdjęciach, ale było to dla niej niekomfortowe, wstydziła się swojego wyglądu. Ta sesja odmieniła jej postrzeganie siebie. Kiedy stanęła przed obiektywem fotografki Chelsea Taylor, była dumna ze swojego wyglądu. A to wszystko dzięki jej mamie! Madisyn poprosiła ją o namalowanie kwiatów, ponieważ jak tłumaczy: "Wybrałam kwiaty, ponieważ pasują do mnie. Czuję, że rozkwitłam do osoby, którą powinnam być".

Sesja była też ważnym doświadczeniem dla jej mamy

Madisyn często wspomina przygotowania do sesji...

"Farba na mojej głowie była bardzo zimna! Kiedy siedziałam na fotelu, na przeciwko mamy, ona malowała moją głowę, czułam że jest między nami zrozumienie. To nie było tylko malowanie. To był symbol każdej chwili którą przeszłyśmy w czasie liceum. Mam zupełnie nową perspektywę na życie niż wtedy kiedy zaczynałam liceum i w tym momencie myślę że obie wzrosłyśmy w sobie"

Teraz dziewczyna promienieje, a z jej oczu bije szczera radość

Fotografka wykazała się ogromnym talentem i zdjęcia doskonale ukazują piękno Madisyn

Czytaj więcej
Udostępnij znajomym