25 stycznia 2020 (Sobota)
A Wodnik
(20-01 - 18-02)
13.08.2017, 09:40

Pokonał raka, świętował, a chwilę później umarł...

KATEGORIA: CIEKAWOSTKI
41268
KATEGORIA: CIEKAWOSTKI

Chemioterapia nigdy nie jest łatwa, ale często nieunikniona jeśli dalej chce się żyć, 31-latek Adam Fenton musiał przejść przez miesiące tego cierpienia, aby pokonać nowotwór. Kiedy wreszcie się udało pojechał razem z przyjaciółmi świętować na plażę Towan w Newquay. Po imprezie w tamtejszym pubie nie wrócił nigdy do domu. Znaleziono jego ciało u podnóży klifu. Osierocił trójkę dzieci i zostawił swoją narzeczoną, z którą planował się pobrać.

Niedoszła żona Adama oraz trzy córki nie mogły się pozbierać po tragedii, jeszcze dwa tygodnie wcześniej wspólnie spędzali dzień dokładnie w miejscu, w którym odnaleziono jego ciało. Pozostali ze zdjęciami i wspomnieniami, których nikt im nie odbierze. Przyczyna śmierci i sposób w jaki się dokonała pozostaje niewyjaśniona, wszyscy mówili, że Adam był bardzo szczęśliwy, że może żyć i że ma po co.

Diagnoza jego choroby została mu ujawniona około 9-10 miesięcy temu, a była to jedna z agresywniejszych odmian nowotworu. Rak osiadł na sercu, płucach i węzłach chłonnych. Półroczna chemioterapia nie była łatwa i mężczyzna ledwo ją przetrwał, a wszyscy myśleli, że będą się musieli z nim pożegnać. Stało się jednak coś niesamowitego, guzy zaczęły się pomniejszać i ustępować. Szczęście jednak nigdy nie trwa wiecznie, bo teraz zamiast pójść na ślub, pójdą na pogrzeb ukochanego Adama, a to wszystko przez jeden wypad, aby świętować wygraną z chorobą.

Nikt nie ma przejrzystej wersji wydarzeń, ale jego przyjaciele mówią, że podczas imprezy w pubie mężczyzna nagle zniknął wszystkim z oczu, pierwsze co im przyszło na myśl – poszedł do domu. Carly w tym czasie – niedoszła żony ofiary – ułożyła dzieci do snu i zasnęła, następnego ranka dziwiła się nieobecnością narzeczonego. Nie trwało to długo zanim do drzwi zapukała policja ze smutną informacją o znalezieniu ciała Adama. Jego śmierć nadal nie ma wyjaśnienia, tym bardziej, że znał miejsce jak swoją kieszeń...

 

Czytaj więcej
Udostępnij znajomym