3 czerwca 2020 (Środa)
E Bliźnięta
(23.05 - 21.06)
15.08.2017, 10:54

Poddali się przemianom, o których zawsze marzyli, ale brakowało im odwagi. Inspirujące!

KATEGORIA: CIEKAWOSTKI
6208
KATEGORIA: CIEKAWOSTKI

Fotografka Holly Falconer, we współpracy ze stylistką Kylie Griffiths, zadały internautom pytanie: Kim zawsze chcieliście być, ale zabrakło wam odwagi?

Śmiałkowie, którzy odpowiedzieli na wyzwanie postawione im przed artystki zaproszeni zostali do studio, gdzie poddano ich jedynej w swoim rodzaju transformacji. W życie wcielono nawet ich najbardziej szalone pomysły. Inspirujący rezultat tych przemian zachęca do podążania za marzeniami - czasem warto, na przekór wszystkiemu, pójść na całość!

Helen – goth

Cześć, mam na imię Helen, i dzisiaj zamieniam się w gothkę. Robię to dlatego, że zawsze miałam duszę buntowniczki i chciałabym doświadczyć jak to jest wywoływać swoim wyglądem reakcję wśród ludzi. Fajnie byłoby na co dzień nosić taki naprawdę wyzywający, przesadzony makijaż.”

Elouise – tatuaże

Jestem Elouise, 22 lata, zdecydowałam się zostać wytatuowana od stóp do głów. Zrobiłam to, bo zawsze marzyłam o tym, żeby mieć na ciele wiele tatuaży, ale kiedy byłam młodsza, wytatuowałam sobie na karku Buddę, który wyszedł beznadziejnie. Po tym doświadczeniu zniechęciłam się do tatuaży.”

Ken – fan Star Treka

Moje imię to Ken i chcę być fanem Star Treka, bo jestem naprawdę szalony, a do tego naprawdę lubię Star Treka. Niech wszyscy wiedzą, że kocham Star Trek i jestem szalony!”

Iris – żywa Lalka

Jestem Iris, mam 27 lat. Będę… lalką. Gdy byłam dzieckiem, zawsze chciałam być lalką, żyć w wielkim, różowym domku i nieustannie przebierać się w nowe ubranka. Oto moje wieloletnie marzenie nareszcie się spełni!”

Melanie – mężczyzna

Mam 32 lata i nazywam się Melanie. Poddam się przemianie z kobiety na mężczyznę. Zrobię to, ponieważ uważam, że mężczyźni reprezentują siłę i władzę. Chciałabym, żeby to samo można było powiedzieć o kobietach, dlatego też staję się mężczyzną, chcąc zobaczyć, jak to jest.”

Tabitha – drag queen

Jestem Tabietha, mam 29 lat i mieszkam w Londynie. Dzisiaj stanę się drag queen, gdyż uwielbiam przesadę. Jak na razie nie wpadłam jeszcze na swoje nowe, sceniczne imię, więc jak tylko przyjdzie mi do głowy, to dam wam znać.”

Faye – biznesmenka

Mam na imię Faye. Mam 30 lat, mieszkam w Londynie i marzę o zostaniu poważną biznesmenką. Chcę to zrobić, ponieważ wydaje mi się, że skoro mam już 30 lat, powinnam zacząć ubierać się trochę doroślej i mądrzej.”

Tom – juggalo

Jestem Tom, mam 22 lata, pochodzę z Brighton. Dzisiaj zostaję juggalo. Powód jest taki, że uważam, że to wygląda dziwnie, a lubię dziwne, przewrotowe twarze. Ponadto uważam że muzyka powiązana z tą subkulturą jest naprawdę fajna.”

Jon – gwiazda muzyki pop

Na imię mam Jon, mam 28 lat, urodziłem się w Croydon. Przerobią mnie na gwiazdę pop. Studiowałem i posiadam dyplom z produkcji i nagrywania muzyki, bardzo chciałbym kiedyś zostać prawdziwym gwiazdorem.”

Czy powstrzymujesz się przed spełnianiem marzeń w obawie przed tym, co pomyślą inni?

Tak
Nie

Liczba głosujących: 144

Tak - 53%

Nie - 47%

Czytaj więcej
Udostępnij znajomym