8 kwietnia 2020 (Środa)
C Baran
(21.03 - 19.04)
04.07.2017, 09:34

Pieniądze nie biorą się z nieba. A może jednak?

KATEGORIA: CIEKAWOSTKI
3837
KATEGORIA: CIEKAWOSTKI

Świadek zdarzenia porównał chaotyczne widowisko w Buckhurst Hill, Essex, do finałowego etapu programu telewizyjnego The Crystal Maze, w którym uczestnik musi jak najszybciej łapać złote i srebrne unoszące się wokół niego banknoty.

Szaleni kierowcy zaczęli zostawiać swoje samochody na środku pełnej ruchu ulicy po tym, jak zobaczyli równowartość tysięcy funtów latającą na wietrze w postaci banknotów. Przechodzień, motocyklista i ciężarna kobieta znajdujący się na miejscu podskakiwali ze wszystkich sił i fanatycznie starali się zebrać jak najwięcej pieniędzy jak to możliwe.

Droga w Buckhurtst Hill, Essex, zamieniła się w istny chaos po tym jak jedynym priorytetem ludzi stało się naładowanie sobie do pełna kieszeni banknotami o nominałach 10 i 20 funtów. Świadkowie powiedzieli dziennikarzom The Sun, że w powietrzy unosiły się tysiące banknotów, lecących w każdym kierunku. Nie widział tego nikt nigdy i nigdzie wcześniej. Jeden z nich mówił „Właściwie to jest to bardzo ruchliwa i niebezpieczna droga, więc byłem niesamowicie zszokowany faktem, że ludzie zostawiali swoje samochody

Nadal nie okazało się jasnym, czyje to były pieniądze. Policja z Essex została zawiadomiona na miejsce po tym, jak ktoś zgłosił, że widział motocyklistę jadącego z ogromną ilością pieniędzy przy sobie. Rzecznik powiedział: „Policja została zawiadomiona krótko przed 8:30 wieczorem w sobotę pierwszego lipca, kiedy to ktoś zgłosił, że podejrzanie zachowujący się osobnik na motorze został zauważony na drodze Epping New Road w Buckhurst Hill”. Dodano „został widziany z dużą ilością gotówki”. Oficerowie przeszukali cały obszar, ale nie znaleźli podejrzanego, kto wie – może był już w drodze na wakacje do jakiegoś ciepłego kraju!

Czytaj więcej
Udostępnij znajomym