31 marca 2020 (Wtorek)
C Baran
(21.03 - 19.04)
02.08.2017, 12:28

Para bezdomnych stanęła na ślubnym kobiercu i miała ślub jak z bajki!

KATEGORIA: CIEKAWOSTKI
12778
KATEGORIA: CIEKAWOSTKI

22 lipca doszło do najbardziej wyjątkowej rzeczy, którą Aldona i Tomasz mogli sobie tylko wymarzyć – zakochani pobrali się! Złożyli sobie przyrzeczenie nie opuszczenia się już aż do śmierci, a do tego wyglądali przy tym przepięknie!

Historia tych dwojga ludzi jest niesamowita i sięga ponad czternastu lat, z których większość spędzili na ulicy. Odkąd się poznali spędzili ze sobą każdy dzień – a było ich prawie pięć tysięcy, na dobre i na złe, dzień w dzień, a to nie lada staż! Chcieli, aby uroczystość była bardzo skromna i cicha, ale dzięki wsparciu i uprzejmości dobrych ludzi oraz fundacji Pro Publico – "w służbie ubogim", wydarzenie było jak z bajki!

Państwo młodzi nie tylko zostali przywiezieni przez szoferów do przepięknie wystrojonego kościoła, ale jeszcze byli przywitani przez wielu gości. Obiad po ceremonii czekał na weselników w restauracji, gdzie została przygotowana huczna impreza dzięki przychylności Fundacji Pomocy Wzajemnej Barka. Kolejną niespodzianką był grający tam profesjonalny zespół muzyczny. Nawet wynajęto fotografa, aby dobrze upamiętnić te ważne chwile! Bo najważniejsza była miłość, którą Aldona i Tomasz do siebie mieli – wiedzieli, że reszta jakoś się ułoży i tak też było. Teraz są już szczęśliwym mężem i żoną, póki śmierć ich nie rozdzieli.

Czytaj więcej
Udostępnij znajomym