9 kwietnia 2020 (Czwartek)
C Baran
(21.03 - 19.04)
06.10.2017, 12:36

Niezwykłe zdjęcia. Pan Młody ratuje dziecko przed utonięciem...

KATEGORIA: CIEKAWOSTKI
2569
KATEGORIA: CIEKAWOSTKI

Niewiele brakowało, a skończyłoby się to wszystko tragedią! Ta historia stała się hitem internetu w przeciągu kilku dni. Nowożeńcy Brittany i Clayton Cook byli na swojej ślubnej sesji zdjęciowej, kiedy nagle dziecko wpadło do rzeki. Pan młody nie zastanawiał się ani chwili i pobiegł je uratować.

Zdjęcia ślubne potrafią uchwycić najpiękniejsze przejawy miłości, wierności i iskry, którą darzą się w tym dniu wybrankowie, jednak czasem coś wymyka się spod kontroli i powstają jeszcze piękniejsze i nie do zapomnienia ujęcia. Tak było właśnie w tym przypadku. Kiedy mały chłopiec wpadł do rzeki, Clayton od razu pobiegł mu pomóc. Dziecko nie potrafiło dobrze pływać, więc gdyby nie jego błyskawiczna reakcja, to prawdopodobnie by utonęło. Fotograf nie omieszkał ująć również tego heroicznego czynu na zdjęciach. Hatt Photography chwalił pana młodego i udostępnił zdjęcia z wydarzenia na Facebooku pisząc: „Wielkie brawa dla pana młodego, z którym pracowałem ostatniej nocy, który w pewnym momencie sesji pobiegł uratować małego chłopca tonącego w rzece nieopodal. Gdyby nie on, sytuacja nie skończyłaby się tak szczęśliwie. Dobra robota!”.

Odkąd post znalazł się w sieci, zdjęcia zebrały ponad osiem tysięcy like’ów i komentarzy oraz zostały udostępnione około trzy tysiące razy! „Czasem rzeczy dzieją się tak szybko, że wystarczy kilka sekund… Dobrze się stało, że ten chłopiec miał Ciebie, Clayton, jako swojego anioła stróża”. Wszyscy życzyli nowożeńcom powodzenia na nowej drodze życia i gratulowali odwagi i brawury. Niektórzy nie potrafili nawet powstrzymać się od łez i cieszyli się, że są jeszcze tak bezinteresowni bohaterowie na tym świecie. Możemy tylko liczyć, że ktokolwiek postawiony na miejscu tego pana młodego zrobiłby to samo.

Czytaj więcej
Udostępnij znajomym