8 kwietnia 2020 (Środa)
C Baran
(21.03 - 19.04)
08.09.2017, 13:30

Pamiętacie brazylijską królową piękności z gnijącymi udami? Jej życie wygląda teraz całkiem inaczej!

KATEGORIA: CIEKAWOSTKI
66238
KATEGORIA: CIEKAWOSTKI

Andressa Urach zasłynęła na świecie z kilku rzeczy – zajęła drugie miejsce w konkursie na najpiękniejsze pośladki oraz utrzymywała wszystkich w przekonaniu, że miała romans z Cristiano Ronaldo, czego piłkarz nie potwierdził, a później z tego, że… gniły jej uda. Hydrożel, który miała wstrzyknięty w okolice pośladków niestety nie wchłonął się poprawnie, co doprowadziło do zakażenia.

 

Odnośnik do artykułu, w którym jest mowa o całej niefortunnej sytuacji znajduje się pod tym tekstem.

Po usunięciu implantów nadal nie wszystko było dobrze, bo kobieta doznała wstrząsu septycznego, więc musiała przejść przez różne bolesne zabiegi i długą rehabilitację, żeby wszystko znowu było w porządku. Ale teraz jej życie wygląda już całkiem inaczej. Kobieta diametralnie zmieniła swoje postępowanie na podstawie nieszczęśliwych wydarzeń z przeszłości. Wydała nawet książkę „Morri para Viver – Meu submundo de fama, drogas e prostituicao”, co w wolnym tłumaczeniu znaczy „Umarłam, żeby żyć – moja historia sławy, narkotyków i prostytucji”. Jest bardzo zdeterminowana, żeby odzyskać miłość swojego 11-letniego syna, którą przez to wszystko straciła.

Nie ma już teraz implantów, zmieniła swój styl i jest niemal nie do poznania! Kobieta stała się bardziej skromna, ubiera się mniej prowokacyjnie i więcej czasu spędza ze swoją rodziną i bliskimi. To jeden z wielu przykładów, jak straszne wydarzenia potrafią pozytywnie wpłynąć na ludzi. Zaczęła ćwiczyć, odżywiać się zdrowiej i ogólnie dbać o siebie, a wszystkim chwali się na swoim instagramie @adressaurachofficial.

Wiele można powiedzieć o byłej królowej piękności, ale na pewno nie to, że nie wzięła sobie do serca dobrych rad od losu. Może dzisiaj nie ma już tak idealnych pośladków i ud, ale cena za próżność często okazuje się właśnie tak duża, jak nawet utrata rodziny. Teraz jest na dobrej drodze do odzyskania tego, co straciła i cieszenia się tym, co ważniejsze w życiu. Kobieta ma nawet własny kanał na YouTube (wideo poniżej może was do niego zabrać, niestety tylko po portugalsku), na którym opowiada o swojej przemianie i daje też różne rady dotyczące, uwaga… gotowania! Bo tym się też aktualnie zajmuje, jest to jej nowa pasja.

 

 

Czytaj więcej
Udostępnij znajomym