6 kwietnia 2020 (Poniedziałek)
C Baran
(21.03 - 19.04)
16.06.2017, 08:27

Gdy odeszła jego partnerka, ojciec wychowujący niemowlę był mocno przerażony. Pomoc znalazł w sieci

KATEGORIA: CIEKAWOSTKI
7389
KATEGORIA: CIEKAWOSTKI

Richard Johnson czuł się niezwykle samotny i przerażony, gdy jego partnerka zostawiła go z miesiączną córeczką Persephone. Dwudziestnojednolatek uważa, że odejście matki dziecka spowodowane było depresją poporodową. Johnson przyznaje się do wielu przepłakanych nocy ze śpiącym dzieckiem na ręku. Nie był pewien, czy sprosta samodzielnie rodzicielskim wyzwaniom. Wtedy też natknął się na pewną stronę na Facebooku o nazwie Życie Taty, gdzie opublikował swój list opisujący całą sytuację.

Mieszkaniec Las Vegas zauważył, że wielu innych ojców znalazło się podobnie jak on, w tak kłopotliwej sytuacji. To dało mu pewnego kopa, by iść do przodu i nie poddawać się. Obecnie Persephone ma 10 miesięcy i jest szczęśliwym dzieckiem. Jej tatuś podziękował wszystkim ojcom, którzy zainspirowali go swoją postawą.

 

"Noc, w którą zaczęła raczkować, była momentem przełomowym. Zbliżyła się do mnie, dotknęła mojego policzka swoją maleńką rączką i spojrzała mi prosto w oczy. Wyglądało to tak, jakby chciała powiedzieć „No dalej tatusiu! Mamy przecież dużo do zrobienia”.

Powiedziałem jej więc, żeby już nie płakała, bo będziemy walczyć o wspólne szczęście.

Dotrzymaliśmy tego postanowienia i już po kilku dniach moje ojcowskie życie naprawdę nabrało sensu.

Johnson wychowywał się bez ojca. Jego tata opuścił rodzinę, gdy chłopak miał zaledwie sześć lat

Jest niezwykle wdzięczny za ogromne wsparcie ze wszystkich stron i głęboko wierzy, że uda mu się napełnić nadzieją innych ojców, którzy czują się przerażeni i nieco przytłoczeniu ogromem obowiązków, które nagle na nich spadły.

Czy facet z dzieckiem ma mniejsze szansę na zdobycie życiowej partnerki?

Tak, to odstrasza kobiety
Nie, to pokazuje, że można mu zaufać

Liczba głosujących: 154

Tak, to odstrasza kobiety - 7%

Nie, to pokazuje, że można mu zaufać - 93%

Czytaj więcej
Udostępnij znajomym