3 czerwca 2020 (Środa)
E Bliźnięta
(23.05 - 21.06)
30.09.2017, 11:54

Od zawsze uważała się za grubą, ale ta sesja zdjęciowa sprawiła, że poczuła się atrakcyjna...

KATEGORIA: CIEKAWOSTKI
41911
KATEGORIA: CIEKAWOSTKI

Na każdym kroku jesteśmy zalewani zdjęciami modelek, które idealnie wpisują się w obecne kanony piękna. Kobiety czują przymus aby wyglądać perfekcyjnie, każdy dodatkowy kilogram, krzywa kreska eyelinera zostaną zauważone i skomentowane. W obecnych czasach „nie oceniaj książki po okładce” , „nie liczy się wygląd tylko wnętrze” coraz częściej są tylko pustymi sloganami.

Zdjęcia Stephanie i Arryna uchwycone przez Bria Terry z Wolf & Rose Photography obiegły internet po tym jak zostały umieszczone na stronie fotografa. Można by się spodziewać ogromnej fali krytyki, jak to zazwyczaj ma miejsce w internetowych dyskusjach, ale… o dziwo zdjęcia wzbudziły pozytywne emocje!

Stephanie od zawsze miała problemy z poczuciem własnej wartości. Jak sama mówi „Będąc w gimnazjum stawałam przed lustrem i zastanawiałam się, czemu mój brzuch nie wygląda tak jak powinien. Po latach pogodziłam się z myślą, że zawsze będę postrzegana jako ta gruba”. Ale te zdjęcia dały jej szansę zderzyć się z opinią społeczeństwa. „Nigdy nie czułam się tak atrakcyjna jak teraz!” – powiedziała kiedy zobaczyła reakcje na sesję – „Byłam zszokowana. Wyglądam na nich na zakochaną i pewną siebie. Każdy powinien mieć okazję zobaczyć siebie w takim świetle, to naprawdę otwiera oczy.”

„Będąc w gimnazjum stawałam przed lustrem i zastanawiałam się, czemu mój brzuch nie wygląda tak jak powinien."

"Po latach pogodziłam się z myślą, że zawsze będę postrzegana jako ta gruba”

"Teraz chodzę z głową podniesioną wysoko, uśmiechnięta, bez wstydu"

„Nigdy nie czułam się tak atrakcyjna jak teraz!”

„Byłam zszokowana. Wyglądam na nich na zakochaną i pewną siebie."

"Każdy powinien mieć okazję zobaczyć siebie w takim świetle, to naprawdę otwiera oczy.”

Fotograf powiedział: "Więź która ich łączy niesamowicie inspiruje, nawet mnie"

Jako fotograf zawsze chciałem pokazać ludziom piękno, które mają w sobie. Teraz czuję, że mi się to udało"

Wierzę w miłość. Rozmiar, pochodzenie, religia, preferencje seksualne są rzeczami, które czasami nas poróżniają, ale na koniec dnia każdy chce być po prostu kochany"

Sesja wywołała lawinę komentarzy:

"Absolutnie uwielbiam te zdjęcia. Chciałabym być tak pewna siebie, żeby zrobić coś takiego"

"Mój mąż jest mniejszy ode mnie, ale wybrał mnie z innych względów. Uwielbiam to! Miłość jest miłością, niezależnie czy ty masz nadmiarowe kilogramy a on nie, albo czy oboje jesteście fit. Wszystko co się liczy to to, że możesz pierdzieć, bekać, rzygać, rozmawiać o czymkolwiek i dalej śmiać się razem i uważać się za seksownych. Właśnie to robicie w waszej relacji."

"Te zdjęcia uszczęśliwiają moje serce i dają nadzieję, jako kobiecie plus size, że nie wszyscy mężczyźni zwracają uwagę na rozmiar"

A wy co myślicie o tej sesji zdjęciowej? Podoba wam się?

Podobają ci się te zdjęcia?

Liczba głosujących: 0

Czytaj więcej
Udostępnij znajomym