29 maja 2020 (Piątek)
E Bliźnięta
(23.05 - 21.06)
21.08.2017, 11:50

Nieznajomy wszedł w nocy do jej pokoju i zostawił przerażającą wiadomość

KATEGORIA: CIEKAWOSTKI
9211
KATEGORIA: CIEKAWOSTKI

Osiemnastoletnia Meg Corrigan w czasie powrotu z wakacji w Grecji zastała przerażającą wiadomość na swoim telefonie. Była to wiadomość przestrzegająca ją przed zostawianiem swoich rzeczy w mało bezpiecznych miejscach, bo skoro osoba, która zostawiła jej wiadomość mogła się tam dostać, to każdy mógł. 

Meg była na dziewczęcych wakacjach na Zakynthos. Kiedy zauważyła na swoim telefonie czterosekundową wiadomość, była już w powrotnej drodze na lotnisko. Nieznajomy powiedział tylko: „bądź ostrożniejsza ze swoimi rzeczami. Jeśli ja mogę się tu dostać to znaczy, że każdy może”, a po tej wiadomości pożegnał się, mrugnął do kamery i wyłączył nagrywanie.

Dziewczyna, która jest z Południowego Lanarkshire w Szkocji, opublikowała nagranie dopisując „W Zante losowy chłopak wszedł do naszego pokoju, kiedy był otwarty, a my wszyscy byliśmy na balkonie. Nagrał dla nas wiadomość, jestem przerażona”.

Filmik zgromadził już ponad 20 tysięcy polubień i 6 tysięcy retweetów. „Moi przyjaciele i ja byliśmy zdruzgotani. To zdarzenie jednak udowodniło nam, jak łatwo ktoś obcy może wśliznąć się niezauważony do naszego pokoju w hotelu. To ważna lekcja" - dodaje.

Poniżej można zobaczyć filmik:

Meg Corrigan

Czytaj więcej
Udostępnij znajomym