5 kwietnia 2020 (Niedziela)
C Baran
(21.03 - 19.04)
05.09.2017, 15:37

Nie uwierzysz, gdzie ta kobieta znalazła pupila, którego postanowiła adoptować!

KATEGORIA: CIEKAWOSTKI
2990
KATEGORIA: CIEKAWOSTKI

W środę w Południowej Kalifornii pewna kobieta jadła sałatkę organiczną, kiedy w pewnym momencie zauważyła w niej coś czego się nie spodziewała! 37-letnia Becky Garfinkel poinformowała media społecznosciowe: "Byłam akurat w połowie mojej sałatki, chciałam nabrać kolejną porcję na widelec i wtedy zauważyłam ją, zerkającą na mnie spod sałaty. Odskoczyłam i krzyknęłam. To była żaba!"

Garfinkel jest uczuloną na mięso wegetarianką. Przestraszona, nie wiedząc czy przypadkiem nie zjadła kawałka żaby pobiegła do toalety i zwymiotowała. 

W tym czasie jej mąż krzyknął z jadalni "Ona żyje!". Małżeństwo postanowiło zmyć cytrynowo-sezamowy vinegret z małej żabki i spróbować ją reanimować. Mąż Becky zaczął masować brzuch płaza i po chwili oboje zauważyli, że żaba zaczyna się ruszać!

Po akcji ratowniczej Garfinkel uznała, że nie może ot tak porzucić żabki byle gdzie i postanowiła ją przygarnąć, urządzając jej dom w akwarium i nazywając ją Lucky.

Całe zdarzenie zdecydowanie zmieniło jej życie w jednej kwestii. "Powiem wam, że już nigdy nie zjem sałatki, wzdrygam się na samą myśl o niej!"

Market Target w którym Garfinkel kupiła tę szczególną sałatkę zaoferował jej kartę podarunkową o wartości 5$. Firma poinformowała również, że Taylor Farms - dostawca sałaty wszczął śledztwo.Najważniejsze w całej sytuacji jest to, że Becky cieszy się z nowego członka rodziny: "Przeżyła tak wiele, jestem szczęśliwa, że Lucky przeżyła i jej nie zjadłam".

Czytaj więcej
Udostępnij znajomym