9 kwietnia 2020 (Czwartek)
C Baran
(21.03 - 19.04)
16.06.2017, 08:29

Syn podróżuje po całym świecie i znalazł świetny sposób, aby nie martwić tym mamy

KATEGORIA: CIEKAWOSTKI
4141
KATEGORIA: CIEKAWOSTKI

Ile razy siedzieliście w pracy, patrząc jak zombie w monitor lub bezmyślnie wertując kartki, aby wyglądać na mocno zajętych? To właśnie w tych momentach układasz w głowie plany na przyszłość i w pewnej chwili decydujesz się wszystko rzucić, aby zacząć podróżować. Brzmi jak szaleństwo? Możliwe, ale ten chłopak tak właśnie zrobił. I zrobił jeszcze jedno, co mu się bardzo chwali...

Jonathan Quiñonez, 27-letni były model i konsultant z Brukseli, jednego dnia zdecydował się zakończyć swoją pracę, sprzedać swój samochód i ruszyć w świat...

Pierwszy kraj, który odwiedził, to była Kuba. Był zdesperowany, by go zobaczyć. "Kiedy przyjechałem tam z tą różnicą czasu, partią komunistyczną, blokowaniem internetu i wysokimi cenami rozmów telefonicznych, wiedziałem, że będę miał ciężko komunikować się z przyjaciółmi i rodziną".

Aby zapewnić swoją mamę, że ma się dobrze, wpadł na pomysł, aby zamieścić na Instagramie zdjęcie mówiące: "Mamo, wszystko jest w porządku".

Od tego czasu publikuje je regularnie z każdego odwiedzanego miejsca.

"Ona jest nadal zaniepokojona, jak każda matka. Ale w końcu jest też szczęśliwa, bo wie, że spędzam najpiękniejsze chwile w swoim życiu", dodaje Johnattan.

Czy mama może być spokojna?

Tak
Nie

Liczba głosujących: 94

Tak - 73%

Nie - 27%

Czytaj więcej
Udostępnij znajomym